Dosya yolundaki excel sayfasına kopyalama

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Yazmaya çalıştığım kod ile, program ana sayfamdaki CommandButton1'i tıklayınca, isteğim hücre aralığınını kopyalayıp, "='D:\tiglioglu_insaat\musteri\[" & ComboBox1 & ".xls]A'B5" hücresinden itibaren sadece verileri yapıştırılmasını istedim ama başaramadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Private Sub CommandButton1_Click()
Range("D56:FN127").Copy
Sheets "='D:\tiglioglu_insaat\musteri\[" & ComboBox1 & ".xls]A'B5"
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks:=False, Transpose:=False
Application.CutCopyMode = False
Range("B3").Select
End Sub

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 excel visual basic
bunun için önce kitabın açılması gerekir ya da kapalı olsun derseniz ADO gerektirir eğer açılmasını isterseniz yardımcı olabilirim...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Verileri kaydederken dosyanın açılmamasını istiyorum. Çünkü her müşteri için yeni bir excel sayfası açılması sıkıntılı olacaktır.
Yinede ilginizden dolayı çok teşekkürederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Arkadaşlar, bu forumdan öğrendiklerimle yapmaya çaılştığım ve 1 yıldır üzerinde uğraştığım programım sıkıştı kaldı. ADO yöntemi ile kapalı dosyadan veri alabilmeyi de bu forumdaki değerli arkadaşlarımın sayesinde gerçekleştirdim, ancak tam dersi olayı yani açık excel sayfasındaki verileri, kapalı excel sayfasına göndermeyi gerçekleştiremedim. Bu konuda birçok açıklama olmasına rağmen kendi programıma uyarlayamadım. Yardımcı olursanız, yarım kalan programım tamamlanmış olacak. Şimdiden teşekkürederim.