DemİrbaŞ ÇaliŞmalari

Excel Vers. ve Dili
Office XP türkçe
Müdürlüğümüzde kullanılmak üzere Demirbaş Çalışmaları ile ilgili bir çalışma yapıyorum. Yani Demirbaş defterindeki bilgileri girerek iki çeşit forma bu bilgileri bazı filtreleme ve gruplandırmadan sonra aktarmak istiyorum. Bunun 1. aşamasını hemen hemen yaptım. Yani Filtreleme yaparak 2006 yılında Müdürlüğümüze alınan ve Müdürlüğümüzden düşen Demirbaşları süzerek Tadat Mazbatasına bağlanması icabeden cetvele aktarmayı başardım. 2. Aşamada ise kayıtların gruplandırılması gerekiyordu. Bunun için de kayıtları User form kullanarak girdim. Fakat hazırladığım user formların komutlarında sıkıntılar var. Özellikle düzelt komutunu çalıştıramadım. Verilerin üzerine yazmak yerine aktif hücrenin bulunduğu yerden itibaren sağa doğru yazıyor. Zaten biraz karıştırdığınızda göreceksiniz. Birde komutların bazıları birbirine girdi. Şimdide toparlayamıyorum. Çünkü komutlar hakkında çok fazla bilgim yok. Kitaplardan örneklerden yararlanarak. Tabiri yerindeyse karambolden birşeyler yapmaya çalışıyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçer.

NOT: Dosyayı ekte göndermeye çalışacağım. Daha önce hiç yapmadım ama becebebilirsem bir bakıverin.

Excel Vers. ve Dili
Office XP türkçe
Arkadaşlar Lütfen Bana bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçecek. Çok uğraştım. Emeğimin yarım kalmasını istemiyorum.