Child Form'da Açılan Formların Ana Formun Belirli Bir Bölgesini Ortalaması

programer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2022 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-03-2025
Arkadaşlar merhaba sayın alpi bey'in yapmışolduğu örnek dosyayı kendi çalışmama uyarladım gayet güzel oldu. Ama şöyle bir durum oluştu alt formları açtığım zaman anaformun sol üst köşesine göre hizalama yapıyor. Benim yapmak istediğim ana formun belirli bir bölgesini ortalayarak açması bunu nasıl yapabiliriz. Örnek dosymın içinde resimlerde var. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Son düzenleme:

programer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2022 - Türkçe
16-03-2025
arkadaşlar herkese iyi geceler rica etsem yardımcı olurmusunuz. eğer böyle bir hizalama olmuyorsa alternatif başka bir yol bulabilirmiyiz.

programer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2022 - Türkçe
16-03-2025
herkese iyi geceler. Arkadaşlar forumda araştırdım ama bi sonuca varamadım yorumda yazmamış kimse yardımcı olabilirmisiniz.

programer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2022 - Türkçe
16-03-2025
arkadaşlar herkese iyi günler. alternatif olarak benim aklıma gelen açılan her formun Initialize kısmına kod yazarak formları ortalamak bunu nasıl yapabiliriz.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010 tr
s.a.
yanlis anlamadi isem form yuklenirken onceki formun uzerinde ortalansin gibi bir sey istemissiniz acizane soyle diyebilirim userformu edit yaparken properties kisminda secebiliyorsunuz ekte ki resme bakin umarim yardimci olabilmisimdir