Cevap gözlem linkini direkt cevaba gitmiyor

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25/05/2022
Arkadaşlar bir konu hakkında bilgi istiyorum.

Mailime cevap gözleme bilgisi geliyor ancak ben bu linki tıkladığımda
Direkt giriş ana sayfasına gidiyor. Burda giriş tıkladıktan sonra forum index sayfasına ulaşıyorum. Tabi bu durumda ilgili konuya direkt gitmem gerekirken gidemiyor ve konuyu aramak zorunda kalıyorum.

Ben mi bir yerde hata yapıyorum yoksa bu böylemi.

Açıkcası çok can sıkıcı bir durum. Her linki tıkladığımda gidip nerde olduğunu bulmam gerekiyor. Eğer aktif sorular içinde ise sorun yok ordan ulaşıyorum ama zaman geçmişse ara dur :(

Bu güvenlikle ilgili bişeyse bunu eleştiri olarak kabul edin. :)

teşekkür.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu güvenlikle ilgili bişeyse bunu eleştiri olarak kabul edin.
Sn asri

Tabiiki geçmişte sitemize yapılan saldırılardan haberdar olmadığınız için böyle bir cümle kullandınız. Bu saldırılar neticesinde sitemiz bir süre kapanmak zorunda kalmıştı. Bu tip arzu edilmeyen hadiselerin önüne geçebilmek amacıyla takdir edersiniz ki bazı güvenlik tedbirleri alınması zorunlu olmuştur. Bu sebeple yaşadığınız durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Elbetteki gelecekte herşey normale dönecektir.

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25/05/2022
Açıklama için teşekkür ederim.

Yanlız anlayamadığım nokta şu, bu siteye niye saldırı düzenlenir bunu anlamış değilim. Sadece excel konusunda insanların bilgi paylaştığı bir ortam kime niye rahatsızlık verir. Ne ispatlanır.

Bir hacker yada security sitesi olsaydınız bunu çok normal karşılardım.

Böyle bir siteye saldıran biri beyinsizdir.
Bir hacker yada security sitesine saldıran birini ise cesur olarak tanımlarım.

tekrar teşekkür.

Mailime cevap gözleme bilgisi geliyor ancak ben bu linki tıkladığımda
Direkt giriş ana sayfasına gidiyor. Burda giriş tıkladıktan sonra forum index sayfasına ulaşıyorum. Tabi bu durumda ilgili konuya direkt gitmem gerekirken gidemiyor ve konuyu aramak zorunda kalıyorum.
Þimdiye kadar sitenin bu fasilitesini hiç kullanmadığım için hiç farkına varmamıştım.

Þu andan itibaren gelen mailde cevap gözleme linkine tıkladığınızda açılan pencerenin sol üst köşesindeki linke tıklayıp ilgili başlığa gidebilirsiniz.

Böyle bir siteye saldıran biri beyinsizdir.
Katılmamak elde değil efenim, katılmamak elde değil.