Soru Carı Hesap Dökumu

sebahattin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
türkce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-11-2026
Selamun Aleyküm Üstatlar yine sizlerden yârdim istiyoruz bu konuda sizlerden destek almaya devam ediyoruz
Elimde bulunan ekcel dosyası var bu dosyada 2 ana dosyam var listemde bölge sorumlusu ve Temsilci bulunmaktadır
Benim burada yapmak istediğim olay Söyle
1-Temsilci Kurban hissesi sattığında Temsilci hesap sayfasında sattığı hissenin küpe No su da belirterek örnek olarak söyle Hissedar olarak Yakup kaldırım ı Temsilci olarak Sebahattin kaldırım olarak Sattı ve Yakup kaldırımın bilgileri ve hisse fiyatı Temsilci olarak Sebahattin kaldırım hesabına Borç olarak yazılacak
2-Daha sonra Sebahattin kaldırım hissedar Yakup kaldırım hisse bedelini Bölge sorumlusu Mehmet e o dediğinde Mehmet hissedar Yakup kaldırım satırında bulunan ödemeler sayfasına hisse bedelini kaydettiğinde temsilci Sebahattin KALDIRIM hesabından düşecek şekilde olacak bu şekilde devam edecektir bu kısımda takıldım bu konuda sizlerden dönus beklıyoruz ALLAHA Emanet olunuz Tesekkür ederiz.Sebahattın KALDIRIM

Ekli dosyalar

• 1.1 MB Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

sebahattin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
türkce
19-11-2026
İnşallah bu sorumuza cevap gelir. Bekliyoruz

sebahattin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
türkce
19-11-2026
Selamün aleyküm bu sorumuz unutuldu galiba bir Hatirtlatma yapayım dedik selamlar