Bu hareket eden tablolar nasıl yapılmıs....

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
hocalarım merhaba, ekte gonderdıgım excel dosyasındakı a,b,c,d,.... hucrelerının altında yer alan hucrelere deger gırıldıgında (LS matik)(degerler 1000,1500,2000, gıbı yuksek olursa hareket daha net gorulur) LS onyuz de bulunan renklı cızgıler nasıl hareket ettırılmıs acaba

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
hocalarım merhaba, ekte gonderdıgım excel dosyasındakı a,b,c,d,.... hucrelerının altında yer alan hucrelere deger gırıldıgında (LS matik)(degerler 1000,1500,2000, gıbı yuksek olursa hareket daha net gorulur) LS onyuz de bulunan renklı cızgıler nasıl hareket ettırılmıs acaba
fikri olan yokmu acaba... bu kadar üstat içinde....

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
LS onyuz sayfadaki renkli çizgiler grafik çizgileri. grafik değerleri değişirse çizgilerde hareket edecektir.
sayfa korumasını kaldırsanız ve kapalı sayfaları açsanız daha net bişeyler söyleyebilirdik belki

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
sevgılı uzmanmale bu ornegı baska bır yerden buldum aynısının daha kullanıslısını yapmaya calısıyorum fakat bahsettıgım konuda tıkandım kaldım..sıfreyıde bılmıyorum ....

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
basit bir tablo oluşturun ve ekle menüsünden grafik ekleyin.
yönergeleri izleyerek deneme-yanılma yöntemiyle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Dosyanın koruması olduğundan nasıl yapılmış olduğunu görme olanağım olmadı.

Muhtemelen ekteki örnek dosyada olduğu gibi yapılmış olabilir.

.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
Dosyanın koruması olduğundan nasıl yapılmış olduğunu görme olanağım olmadı.

Muhtemelen ekteki örnek dosyada olduğu gibi yapılmış olabilir.

.
kolay gelsın hocam,
dedıgınız gıbı olabılır, fakat LS_arkayuz de gorecegınız gıbı ucak seklının oldugu kısımda sankı var olan excel ın uzerıne baska bır excel yapıstırmıs ve bu excel aktıf... boyle bır sey mumkun mu ?

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
kodlar kilitli değilki?

kodlar kilitli değil vabasic açılıyor?

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
ercan hocam merhabalar, kusura bakma vb hıc kontrol etmedım saol. fakat ben anlayamadım keze o kadar excel yanı vb bılgım yok o tablo harıc tum detaylarını yaptım programı gelıstırdım sadec o tablonun nasıl hareket ettıgını anlayamadım. arkadaslarım saolsun ornek vermısler ama afflarına sıgınarak sankı onların dedıgı gıbı degıl baska bır sey var gıbı... ne dersınız...