Birinci sayfadaki bilgileri ikinci sayfaya aktarmak

Excel Vers. ve Dili
2003 İngilizce
Merhabalar,
Ekli dosyada, 1. sayfadaki pembe bölgeye, 2. sayfadaki pembe bölgeyi transfer etmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
2003 İngilizce
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ama, kullandığım tablo oldukça karmaşık (kapsamlı). 3 dosya kendi aralarında link li, her dosyada çok sayıda sayfa var, sayfalar birbirlrriyle bağıntılı...Tersineçevir (sanırım TRANSPOSE) komutunu kullanmak istemiyorum. Çünkü, sonraki aşamalarda müdahaleye izin vermiyor. Aralara satır yada sütun giremiyorum...Ben ingilizce kullandığım için, türkçe komutlar daha yabancı geliyor. O yüzden ingilizce yazmak zorundayım, özür dilerim. HLOOKUP komutunu kullanmak zorundayım gibime geliyor. Ama formülü beceremedim

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
tersine çevir

Merhabalar,
Ekli dosyada, 1. sayfadaki pembe bölgeye, 2. sayfadaki pembe bölgeyi transfer etmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?
merhaba
sağolun ben de bir şey öğrendim bu arada. 2 sayfayada kopyalamak istediğiniz kısmı kopyalayıp 1 sayfada yapıştırmak istediğiniz alana getirip özel yapıştır deyin sonra da tersine çevir seçeneği var aktif hale getrin sonrada tamam deyin kolay gelsin sizlere

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn megetek

Dosyanıza Hlookup (Yatayara) fonksiyonunu Türkçe yazıp ekte gönderiyorum.

Sizin Excel ingilizce ise dosyayı açtığınızda fonksiyon da ingilizceye dönüşecek.

Excel Vers. ve Dili
2003 İngilizce
teşekkürler mehmett:)