bir hücre değerine karşılık tüm satırı kopyala

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP - Türkçe
Değerli öğretmenlerimize saygıyla....

bir çalışma kitabım var ve bu kitaptaki tablomun son sütunundaki hücrelerde "ALINDI" yada "ALINAMADI" yazıyor.

eğer alındı ise şu hücreleri başka bir çalışma kitabındaki tabloya kopyala. (Şablon Aynı)

Örneğin.... "a5" te eğer "alındı" yazıyor ise a1'i şu kitaptaki a1'e, a2'yi yine aynı kitaptaki a2'ye, a3'ü yine a3'e vs vs...

Amacım başka bir kitapta "ALINDI" yazanları ve "ALINAMADI" yazanları bir araya toplamak..

İmkansız gibi duruyor ama imkanı varsa çok mutlu olacağım...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• 29 KB Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Erdem Akdemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2016 PRO TÜRKÇE-İNG. 64 BİT
Değerli öğretmenlerimize saygıyla....

bir çalışma kitabım var ve bu kitaptaki tablomun son sütunundaki hücrelerde "ALINDI" yada "ALINAMADI" yazıyor.

eğer alındı ise şu hücreleri başka bir çalışma kitabındaki tabloya kopyala. (Şablon Aynı)

Örneğin.... "a5" te eğer "alındı" yazıyor ise a1'i şu kitaptaki a1'e, a2'yi yine aynı kitaptaki a2'ye, a3'ü yine a3'e vs vs...

Amacım başka bir kitapta "ALINDI" yazanları ve "ALINAMADI" yazanları bir araya toplamak..

İmkansız gibi duruyor ama imkanı varsa çok mutlu olacağım...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
örnek dosya eklermisiniz?

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP - Türkçe
EKLEDİM...İNCELERSENİZ SEVİNİRİM..

bu kitapta bu şekilde 9 sayfa var... başka bir kitaba son hücre "alındı" yada "alınamadı" ise kopyalamak istiyorum..aksi halde tek tek her sayfadan kopyalam zorunda kalıyorum.

teşekkürler..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP - Türkçe
Imkansız herhalde...yinede teşekkür ederim...