bende Excel i ögrenmek istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Dateiversion:9.0.2719
Firma:Microsoft Corparation
Interner Name:Excel
Lütfen bana yardimci olun.ben excel programini cok seviyorum ama sizin bu sayfaya üye olduktan sonra ben excel hakkinda dogru dürüst bir sey bilmedigimi anladim.ben cok basit programlar yapiyorum.ama ben burada görüyorumki herkes baya birseyler biliyor ve yapiyor.
Acikcasi bana bu program hakkinda birseyler ögretebilirmisiniz.
Birde benim versiyonum Almanca karakterlerin Almanca karsiligini bulabilirmisiniz.
Simdiden cok tesekkür ediyorum.Allaha emanet olun.

Excel Vers. ve Dili
birde ben elimdeki yapmis oldugum dateilari size nasil upload yapacagim.

Excel Vers. ve Dili
deneme

upload icin deneme yapiyorum.
bakalim olacakmi.

Excel Vers. ve Dili
AS3434 ustam kusura bakma ben sana özel mesaj yolladim.ama sonradan farkina vardim acikcasi unuttum.Amacim sana daha kisa yoldan ulasmakti.
Ben daha yeni üye oldum bana ceza verirmisiniz yoksa birkereligine affedermisiniz.
Simdiden tesekkürler.Ellerinize ve emeginize saglik.
Emege her zaman saygiliyiz.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Ben daha yeni üye oldum bana ceza verirmisiniz yoksa birkereligine affedermisiniz.
Kim kime ceza veriyor ,niye veriyor, neden veriyor bunu anlamadım. Forum içinde öyle bir ceza uygulaması mı var? Burada sadece çözüm uygulamaları var.

Yeterki siz sorularınızı uygun konu başlıkları altında ve sorunuzu özetleyen kısa soru başlığı ile Forum içinde sorun. Böylece sorunuzu okuyan her arkadaş hem çözüm önerebilsin hem de o konuyla ilgili bilgi sahibi olsun.

Soru başlığınızı değiştirecektim ama, sorunuzdan ve dosyanızdan hiçbirşey anlaşılmıyor. Bu dosyanızda ne yapılmasını istiyorsunuz?

Excel Vers. ve Dili
ben banka kredisiyle bir ev aldim ve bunun ödeme sekilleri ayrica kac faizle alindigi falan
ben bunu aylara ayarladim yani ödemelerimi.yani demek istedigim ben bütün satirlari tek tek elimle yazdim bazi satirlari elle yazmadan otamatik olarak yapabilirmiyim.
tesekkürler.