ayrı bilgisayarlarda dosya paylaşımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Arkadaşalar sitedeki bilgi paylaşımı çok güzel.Her bir üyeye teşekkür ederim.Benim bilgisi olan arkadaşlardan ricam iki aynı server veya farklı iki servera bağlı bilgisayarlarda excel dosyası paylaşımı yaparak veri girişi yaptığımda diğer bilgisayarda da bu değişiklik otomatik olarak veya formülize edilerek yapılabilirmi?Benim yapmak istediğim paylaştığım diğer kullanıcılar veri girmek zorunda kalmadan benim veri girişimle onlardaki dosyada değişikliğe uğrasın.Veri girişini ben yapacağım onlar görecekler.Tabi mümkünse onlarında yaptıkları veri girişleri bendeki dosyada değişikliğe uğrayabilir mi?Daha açıklayıcı olmak gerekirse;
Ben A kalemine 10 adet yazacağım.Bir diğer paylaştığım kişi 4 adet yazacak bir diğeri 6 adet yazacak.Toplamda 10 adedi bulacağız.Ama veriler farklı kullanıcılar tarafından farklı zamanlarda girilecek ve bu değişiklikleri 3 kullanıcıda görebilecek.Bu işlemi yapanların hepsi farklı servera bağlı çalışan bilgisayarlarda yapacaklar.Farklı serverda değilde aynı server üzerinden bu işlem yapılabilirse tabiiki oda bana gerekli onu nasıl yapabiliriz?
Şimdiden teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...