Aynı Sütunda İki Tarih Arası Filtreleme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Herkese selamlar, basit bir sorum olacak sizlere.

Forumda aratmama rağmen tam olarak istediğim cevabı bulamadığım için bu soruyu sorma ihtiyacı hissettim.

Gönderilen Rapor tarihleri excel programımda aynı sütunda tutuluyor, ben iki tarih arası gönderilen raporları programımdaki ListBox'ta listelemek istiyorum, aşağıdaki kodu denememe rağmen istediğim sonucu alamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kod:
Private Sub CommandButton175_Click()  'iki tarih arası gönderilen rapor filtrelemesi
Dim MyRange As Range
Dim noA As Integer
ListBox1.Clear
noA = WorksheetFunction.CountA(Sheets("veri").Range("B:B"))   'sayfadaki son değer

'Sheets("veri").Range("L2:L").AutoFilter field:=1, Criteria1:=">=" & TextBox155.Value, _
'Operator:=xlAnd, field:=1, Criteria2:="<=" & TextBox156.Value

For Each MyRange In Sheets("veri").Range("B2:B" & noA).SpecialCells(xlCellTypeVisible)
ListBox1.AddItem (MyRange)                                                      'listeye ekle
Next
End Sub

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Kod:
Columns("L:L").Select
    ActiveSheet.Range("$A$1:$AB$430").AutoFilter Field:=12, Criteria1:= _
        ">=TextBox155.Value", Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=TextBox156.Value"
kodunu deneyince de hiçbir tarih bulunamadı diyor, halbuki bu imkansız. Yardımcı olabilir misiniz?

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Kod:
Columns("L:L").Select
        ">=TextBox155.Value", Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=TextBox156.Value"
kodunu deneyince de hiçbir tarih bulunamadı diyor, halbuki bu imkansız. Yardımcı olabilir misiniz?
Aşağıdaki gibi deneyiniz.;
Kod:
        ">=" & clng(cdate(TextBox155.Value)), Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=" & clng(cdate(TextBox156.Value))

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
filtrelemede bazı ara tarihleri almıyor, sizce nedeni ne olabilir?
sütun tarih olarak tanımlı, mesela 1 mayıs ila 1 haziran arası arattığımda 23 mayıs kayıtlarını buluyor ancak 16 mayıstaki kayıtları (ve bazı aradaki kayıtları) görmüyor

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
filtrelemede bazı ara tarihleri almıyor, sizce nedeni ne olabilir?
sütun tarih olarak tanımlı, mesela 1 mayıs ila 1 haziran arası arattığımda 23 mayıs kayıtlarını buluyor ancak 16 mayıstaki kayıtları (ve bazı aradaki kayıtları) görmüyor
Girilen değerler tarih olmayabilir.
Tarih görünümünde metin olabilir.:cool:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
bütün sütun tarih olarak tanımlı, o eksik hücreler de tarih olarak tanımlılar ancak hepsi listelenmiyor ne yazık ki :???:
Dosyaya bir bakabilirmiyiz.:cool: