aynı dosyada ama başka bir çalışma sayfasındaki verinin aktarılması

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
Ekte sunduğum dosyayı firmamda amatörce kullanıyorum, dosyada her müşterime ve bana mal satanlara çalışma sayfası açtım ve buraya cari hareketleri (alınan yada kesilen faturalar, yaptığım yada bana yapılan ödemeler)düzenli olarak yazıyorum, bu çalışma sayfalarının en başınada kimin nekadar bana borçlu olduğunu yada benim nekadar borçlu olduğumu tek sayfada görüp takip etmeme yarasın diye "TÜM LİSTE" adında bir çalışma sayfası daha açtım. Ancak bu sayfaya köprü yada bağ nasıl yapacağımı bilmiyorum. Örneğin "açan rulman" çalışma sayfasında f529 nolu hücrenin içindeki eksi yada artı bakiyenin aynısı "tüm liste" çalışma sayfası b2 hücresinde olmasını istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Şifre:YGTMKN (2kere)

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Bu söylediğiniz makro ile yapılabilir ben size aktarma kodlamalarını veriyim siz kendinize göre uyarlayın değiştirin ekleyin takıldığınız yer olursa sorunuzu makrolar bölümünde sorunuz

Sub aktar()

For i = 1 To 8
Sheets(i).Activate
Range("A2:h" & Range("A65536").End(3).Row).Select
Selection.Copy
Sheets("TÜM LİSTE").Range("A65536").End(xlUp)(2).PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, _
Operation:=xlNone, SkipBlanks:=False, Transpose:=False
Next

Sheets("TÜM LİSTE").Select

End Sub

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Merhabalar
Sayın isobey,yardım istiyorsunuz şifreli dosya gönderiyorsunuz.Buda yetmedi,iki kere gir demişsiniz.Buda yetmedi dosyan açılmıyor.Yoksa şaka mı bu.İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
mami68 kusura bakma aceleyle yüklemiştim dosyayı şifresi haliyle tekrar yükledim bi incel istersen

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
mami68 sen süpersin, ben bunu biraz daha geliştirmeye çalışayım tamam,çok saolll:)))))

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Bu senin süperliğin.

İşine yaradığına sevindim ama bu dosya üzerinde daha geniş bir çalışma yapmak istiyorsan hepimiz yardımcı oluruz.Yeterki kafanda bir şablon kur.İyi çalışmalar.