arka fon'a resim ekleme resimli anlatım

• Konbuyu başlatan İhsan Tank
  • Başlangıç tarihi
İ

İhsan Tank

Misafir
merhaba
arkadaşlar bu resimli anlatımda normal sayfaanız üzerinde görsel olarak gösterebilir yazdırırken kesinlikle çıkmaz
Resimleri yükleyen Syn : Levent Menteşoğlu Hocam'a Teşekkür Ederim.
Lütfen Görüş bildiriniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2007 PRO TR - Win7 X64
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18.06.2019
Link Veya Dosya Nerde Varmıdır

Excel Vers. ve Dili
18.06.2019
Gerçekten Güzel Olmuş Elinize Sağlık

Excel Vers. ve Dili
18.06.2019
Merhaba,

Kardeş Exceli Görüntüsünü Hangi Programla Alıyosun Yani Resim olarak hem masaüsütünü hemde exceli almışın ya öyle:)Birde Video olarak Yapanlar o nasıl oluyo

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
sn. Vedat Özer Ekran Görüntüsünü klavyenizdeki print screen tuşu İle Alabilirsiniz. Sonra Painte Kopyalayıp Resim Olarak Kayıt Edersiniz...

Excel Vers. ve Dili
18.06.2019
Teşşekkür ederim Sayın;Security

İ

İhsan Tank

Misafir
Merhaba,

Kardeş Exceli Görüntüsünü Hangi Programla Alıyosun Yani Resim olarak hem masaüsütünü hemde exceli almışın ya öyle:)Birde Video olarak Yapanlar o nasıl oluyo
ayrıca video yapmak isterseniz resimleri windows movie maker'e resimleri ekleyip video çevirebilirsiniz

Excel Vers. ve Dili
18.06.2019
Sanada Teşşekkür İhsan Arkadaş

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TR
Office 2007 TR
Öncelikle teşekkürler ancak benim bi sorunum var yaptığınız bu resmi tüm excel sayfasında değil de sadece 1. sayfaya koymak istiyorum böyle bir lüxümüz varmıdır yani yapmak istediğim şey resim alt alta devam etsin fakat sayfanın sağ tarafına doğru gitmesin mümkünmüdür böyle birşey ?

İ

İhsan Tank

Misafir
Öncelikle teşekkürler ancak benim bi sorunum var yaptığınız bu resmi tüm excel sayfasında değil de sadece 1. sayfaya koymak istiyorum böyle bir lüxümüz varmıdır yani yapmak istediğim şey resim alt alta devam etsin fakat sayfanın sağ tarafına doğru gitmesin mümkünmüdür böyle birşey ?
merhaba
istediğiniz sadece bir sayfada göstermesi ve diğer sayfalara hiçbirşekilde göstermemesimi.
yoksa her sayfada göstersin ama sağ taraftaki sayfalarda göstermesin mi_?

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TR
Office 2007 TR
aslında her iksinide öğrenmek istiyorum bu konu hakkında bilginiz varmıdır? biraz kurcaladım ama çözemedim

İ

İhsan Tank

Misafir
aslında her iksinide öğrenmek istiyorum bu konu hakkında bilginiz varmıdır? biraz kurcaladım ama çözemedim
merhaba
2. adım'daki resme baktığınızdada seçtiğimiz ekranda arka plan olarak geçiyor yani benim bildiğim kadarı ile ikisinide yapıyor yani sayfa ayarına göre resimi ayarlayıp ona göre işlem yaptırıyoruz. ama isterseniz resim ayarlarını değiştirip farklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TR
Office 2007 TR
denedim fakat olmuyotr gene tüm excel çalışma sayfasını kaplıyor.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TR
Office 2007 TR
doğrudur olmuyor dilerseniz bir örnek dosya ile siteye soruyu sorarsanız oradaki uzman arkadaşlar sorunuzu cevaplıyabilir.
cevaplarınız için teşekkürler ama böyle ufak tefek sorunlar için açıkçası başlık açıp yer israfı etmek hoş değil diye düşünüyorum saygılar...

İ

İhsan Tank

Misafir
rica ederim
ufak tefek diye düşündüğün sorunlar büyeyebilir ama genede sen bilirsin kolay gelsin