anket için veri giriş formunu çalıştıramıyorum

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
yeni başlayanlarda sormuştum ama kendim bişeyler yapmaya çalıştım.anket çalışması için bir çalışma kitabı hazırladım ama
1-veri giriş formunu açılışta ekrana geiremiyorum.ancak visual basic de play dediğimde çalıştırıyorum.
2-her soruya bir yeri tıklamam lazım ama hepsine tıklayabiliyorum.
3-bu penceredeki bilgiler tamamlanınca altta sonraki sayfa için bir buton olabilirmi?
4-anket için gelen sayfada tamamalanınca tamam dedikten sonra kendini kapatabilirmi?

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Sorularınza cevap alabilmek için,sorularınızı alt alta maddeler halinde sıralayarak sormayınız.
Önce bir tanesini sorunuz ,o bitince 2nci soruyu yeni bir başlık altında sorunuz.
Ve sorduğunuz soruları açık ve net sorunuz.Mesela Veri giriş formu dediğiniz formun ismi ne?Ben bu isimde bir userform göremedim.:cool:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
problemde orda, veri giriş formu gözükmüyor.ancak visual basicde görülüyor.açılışa koyamadım.pekde anlamam açıkcası ancak bu kadar oda bir arkadaşımın yardıyla.sayfa 1 ve sayfa 2 yi veri giriş formu yapmak istiyorum.
bundan sonra tek tek dediğiniz gibi yapayım.özür....

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
Bende zaten VBE'deki userformun ismini soruyorum.:cool:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
userform.1 başlığı anketör bilgi formu...

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
ekteki formdan sözediyordum yanlış yerdemi yaptım

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
1 nolu mesajda yolladığınız dosyada yok.:cool:
Userformlar var ama Userform1 isimli userform yok

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
tekrar yükledim.buna baksanız..

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
Dosyanız ekte

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
teşekkürler.diğer sorumu soracam kızmazsanız.
formda her satır için bir tane işaretleme yapmaları gerekiyor ama hepsi işaretlenebiliyor ve sayfa bir içinde aynısı yapabilirmiyiz ayrı bir formda

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
Sayfa1'e buton koydum.Tıklayarak userform'u açabilirsiniz.
Dosyayı bir önceki mesajımdan indirebilirsiniz.:cool:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
pek ibu formdan elde edilen bilgilerin sayfa 3 de yerine nasıl yerleştiririm ve formda tamam butonunu koyabilirmiyiz

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
pek ibu formdan elde edilen bilgilerin sayfa 3 de yerine nasıl yerleştiririm ve formda tamam butonunu koyabilirmiyiz
Bence checkBox'ların yerine OptionButton'ları değiştirip kullansanız dağa doğru yapmış olursunuz.:cool:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
acaba siz yapabilirmisiniz desem çok şey mi istemiş olurum.çünkü kendi başıma yapabileceğimi sanmıyorum.yardım eden arkadaşım artık edemiyorda???

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
acaba siz yapabilirmisiniz desem çok şey mi istemiş olurum.çünkü kendi başıma yapabileceğimi sanmıyorum.yardım eden arkadaşım artık edemiyorda???
Bu söylediğinize göre; VBA konusundan tecrübeniz oldukça az. Ben olsam, bunu bir başkasına yaptıracağıma, kendim, Optionbutton ne? CheckBox ne? diye araştırırım. veya bu seviyede bir bilgi ile böyle bir projeye hiç girmem..

Forumda biraz daha vakit geçirip, kavramları ve temellerini öğrenin. Başkasına yaptırmak, hazırcılıktan başka birşey katmaz size ...

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
forumda yapılan yardımları görünce banada yardım edilir mi diye heveslendiydim.hiçbirşey anlamayan arkadaşlara bile yardım edilip dosyaları hazırlanıp verildiğini gördüm.benim istediğim sadece küçük bir yardımdı.evet bu konuda bilgim zayıf ama hiç yoktan nasıl yapıldığı anlatılabilirdi.herkesin söylediği benden bu kadar gerisini kendin yap.saat 15 den beri bilgisayar başındayım.şuanda saat 21.52. ama işin içinden çıkamadım.ve açıkcası kırıldım.sebebide herkese yapılan yardımın kendime yapılmamış hissetmem.bir daha forumunuzdan yardım talep etmeyip sadece gözlemleyici olmaya çalışacam.ve yarın ilk işim gidip VB kitabı almak.yadımlarınız için teşekkür ediyorum.