ANALYSIS TOOLPAK KURULUMU HAKKINDA YARDIM

herkese merhaba,
buraya bu konu ile ilgili ikinci mesajim. sorunumu assagiya bir daha yazdim.

excel 2003u kullanmaktayim. Sorunum su yapacagim bir calisma icin analysis toolpak'ta yer alan fonksiyonlari kullanmam gerekiyor. bunun icin once add-ins'e girip oradan analysis toolpak'a ok diyorum, akabinde microsoftun bu add-insi run edemeyecegi ve yuklemem gerektigi soyluyor onada ok diyorum ve yukleme istemi basliyor.
bir sure sonra soyle bir box cikiyor karsima
`the feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable`
`click ok to try again or enter an alternate path to a folder containing the installation package `PRO11.MSI` in the box below`diyo. default verdigi path ise C:\install\Applications\Office2003\ bu buraya ok diyince boyle bir pathin bulunamadigini soyluyor. baska pathleride kendim bulmaya calistigimda kabul etmiyor.

bu mesajima iki yanit gelmisti biri `leventm`den kendisi office cdsinden yuklememin ise yarayabilecegini soylemis ama boyle bir sansim yok zira yurt disindayim ve ofis cdsini yanimda getirmedim ve uzun bir sure daha burada olacagim.
ikinci cevap ise `zerige`den geldi. onun dedigi gibi kurulumu internete bagliyken yapmaya calistim ama yine olumsuz sonuc aldim.

excelin bu ozelligini nasil aktive edebilirim. acil yardima ihtiyacim var.
simdiden cok tesekkurler.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
C:\install\Applications\Office2003\

buraya OK deyince böyle bir path'in bulunmadığını söylüyorsa, Office2003 programınız C değil de D sürücüsünde olmasın ?