Açılan kutuya resim ekleme

Excel Vers. ve Dili
2003-Türkçe
Merhabalar;forumu araştırdım ama bu başlıkta bir konu var fakat cevap verilmemiş dosya ekini gönderdim form araç çubuğu denetimi açılan kutuya jpeg uzantılı resimler ekleyebilirmiyim? nesne eklemeyi kullandım ama sadece bir tanesi görülülüyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim,şimdiden teşekkürler....
not:150'ye yakın resim eklenecek:)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003-Türkçe
Merhabalar;forumu araştırdım ama bu başlıkta bir konu var fakat cevap verilmemiş dosya ekini gönderdim form araç çubuğu denetimi açılan kutuya jpeg uzantılı resimler ekleyebilirmiyim? nesne eklemeyi kullandım ama sadece bir tanesi görülülüyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim,şimdiden teşekkürler....

teşekkürde erinmiyorum lakin birde cevap gelse
(gayet incelikli soruda sormuşum oysa..)

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sorunuzun beklediğiniz şekilde bir çözümünün olabileceğini sanmıyorum. Ancak, aşağıdaki linkte yer alan dosyalardan bir çözüm üretmeniz mümkün olabilir, diyorum.

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=22790

.

Excel Vers. ve Dili
2003-Türkçe
Merhabalar Sayın Yurttaş;
cevabınızı yeni farkettim ilginiz için çok teşekkürler
gönderdiğiniz dosyaları inceledim sanırım biraz uğraşırsam (aslında bi hayli uğraşmam gerekiyor) sonuca yaklaşırım.Tekrar sağolun

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
İstediğiniz bir imagecombobox ve imagelist nesneleri ile yapılabilir. Ancak bunun içinde resimlerinizin boyutlarını çok küçültmeniz gerekir. Örneğin 50 x 50 gibi bir ölçü uygundur.

Bununla ilgili olarak hazırladığım ekli dosyayı inceleyin. Burada resminizi % 50 oranında küçülttüm.

Excel Vers. ve Dili
2003-Türkçe
Merhaba Sn Levent Bey;
paylaşımınız ve yönlendirmeniz için içtenlikle teşekkür ediyorum
Sn Yurttaş ve sizin bilgilerinizle kendime şekillenmiş bir perspektif oluşturabildim
Yüreğinize sağlık...