4000.uyemiz

• Konbuyu başlatan TRABLUS
  • Başlangıç tarihi
T

TRABLUS

Misafir
Sayın Huseyin Buyuk bir ihtimalle yarın 4000.uyemiz olucak ona hep bırlıkte hosgeldın partisi duzenliyelim. :hiho:
Saka bır yana FORUMUMUZ senesini doldurmadan 4000.uye ciddi rakam.Emegi gecen herkese ve katılımcılara kendi adıma tesekkur ederim
Hep bırlıkte cok daha guzel Forum'a.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
TRABLUS,
hep bırlıkte hosgeldın partisi duzenliyelim.
İyi fikir, nasıl bir parti olsun o konuda da bir fikir varmı. Mesela hepimiz PM ile çok sıcak hoşgeldin mesajları yollayalım. :hiho: Ondan sonra hergün on olur forumda kesin.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın TRABLUS,
güzel sözler ve iyi dilekler için teşekkür ederim.

Bende forum adına sizlere teşekkür ediyorum, forumun bu günlere ulaşmasında büyük pay sahibi olan candan dostlara teşekkürler.

Þimdi duygulanmadım desem yalan olur.
Aslında içimden uzun uzun yazmak geldi ama, neyse bu duygu yüklü halimle kimbilir neler zırvalarım, vazgeçtim.

4000. üyeye şimdiden merhaba. :hey:

T

TRABLUS

Misafir
danersin' Alıntı:
TRABLUS,
hep bırlıkte hosgeldın partisi duzenliyelim.
İyi fikir, nasıl bir parti olsun o konuda da bir fikir varmı. Mesela hepimiz PM ile çok sıcak hoşgeldin mesajları yollayalım. :hiho: Ondan sonra hergün on olur forumda kesin.
Sayın Danersin Forumda yonetici olan sizlersiniz dolayısıyle yonetici insanlar yaratıcı olmak zorundadır.Ben fikri verdim bunu begendiyseniz uygulamayı gene en iyi siz yoneticiler yaparsınız :hiho: :hiho:
(Ben pası attım top sizlerde sayın danersin :D )

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
günaydın; :hey:
kısa zamanda 4000 üyemiz olması büyük başarı olduğu tartışılmaz..
emeği, bilgisi, yardımları ile katılan herkese teşekkür ederim.
aynı hız ve başarının hiç aksamadan devam etmesini, birbirimizi hiç görmeden de bu şekilde güven ve arkadaşlıkların daha da artması dileklerimle...
çorbada az da olsa tuzu bulunmanın verdiği gururla... :bravo:
hepimize kolay gelsin

T

TRABLUS

Misafir
HOÞGELDİN 4000.UYEMİZ TUNCERHAN :arkadas: :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba
şimdiden darısı 40.000 lere .böyle dostlar olduktan sonra inşallah 100.00leri ed bulacağız.ben bundan eminim.
emeğinize yüreğinize sağlık

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,
4000. Üyemiz mona.

Hoşgeldiniz.
:hey:

T

TRABLUS

Misafir
Hüseyin' Alıntı:
Arkadaşlar,
4000. Üyemiz mona.

Hoşgeldiniz.
:hey:
Ben 4000 rakamını görüp baktığımda Tuncerhan gözüküyordu.Olsun genede ikinizde hoşgeldiniz.

Ben 4000 rakamını görüp baktığımda Tuncerhan gözüküyordu.Olsun genede ikinizde hoşgeldiniz.
Kayit olduktan sonra üyelik aktivasyonu gerekiyor. Aktivasyonu yapana kadar üyemiz oluyorsunuz ancak ana sayfada görünmüyorsunuz.

4000. kayit olan uye mona'dir. Ancak aktivasyonunu biraz geç yapmis.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Ben 4000 rakamını görüp baktığımda Tuncerhan gözüküyordu.
Sistemin işleyişine göre bir üye kayıt olduğunda sayaç artıyor ancak üye ismi hemen görünmüyor. Ancak üye emailine gelen onay mesajındaki linke tıkladığında yeni kayıt olan üyenin adı son kaydolan üye olarak görünüyor.

Siz baktığınızda Sayın mona üye olmuş ancak üyeliğini henüz aktive etmemiş durumdaymış.

T

TRABLUS

Misafir
Azıcık mızıkcılık yapayım;
Banane banane benim gördüğüm 4000.üye Tuncerhan :hihoho: ben gördüğüme inanırım duyduğuma değil :keyif:

T

TRABLUS

Misafir
Þaka bir yana adminimiz ve teknik sorumlumuz söyliyecek ben gördüğüm beyaza bile onlar için kara derim :keyif: