internet den iddaa programı ve sonuçların çekilmesi

latimera

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2013 / Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-01-2025
Usdatlar günaydin,

internet üzerinden iddaa programı ve sonuçlarını çekebileceğim bir site arıyorum bilgi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 sp2/ eng
Bu iddaa sitesindeki pdf dosyasını olması gerektiği gibi düzgün bir şekilde bir.xls dosyasına çevirmeye program bulamadım. Hepsi eciş büciş işler çıkartıyor. Hani program da haklı Pdf'de de bi anormallik var kopyala yapıştır yaparken bile yanlış sıra sütun seçiyorsun. Nasıl iştir anlamadım. Yardım edin ne olur. İddaa programlarını .pdf'den .xls'e dönüştürmem lazım.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Merhaba
iddaa sayfasını excele kopyamak için dosyanız mevcutmudur. Altın üyelik yaparsam bunu kolayca öğrenebilirmiyim .

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
31-12-2028
Hangi siteden almak istiyorsunuz ?

İsterseniz NowGoal.Com'dan tüm kıtaların, tüm ülkelerinin, tüm liglerinin, tüm sezonlarının, tüm haftalarının, tüm skorlarını ve yine aynı şekilde tüm........... tüm sezonların haftalık Genel - Ev - Deplasman - İlk Yarı Genel - İlk Yarı Ev - İlk Yarı Deplasman tablolarından verileri çekme konusunda yardımcı olabilirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
01/11/2019
murat bey nowgoal den veri çekme konusunda yardımcı olur musunuz maçları fikstürü çekmek felan. idda exceli var elimde ama kendim algoritma yapmak istiyorum hangi formüller iyi olur bilgi verir misiniz