Html nasıl oluşturulur.

Excel Vers. ve Dili
xp
Arkadaşlar Bir acces dosyam var tablolarımda personel bilgilerim var ve internet sistemine bağlanarak kayıt yapmak istiyorum. yani internete nereden bağlanırsam oradan kayıt yapmak istiyorum. ve bir bilgisayarda access dosyasını açtığımda o bilgilerin orada görülmesini istiyorum. bu konuda hiç bilgim yok nereden başlamalıyım yardımcı olurmusunuz.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın SIDDIK,

Access bu işi gayet güzel hallediyor. Ekle menüsünden sayfa yı seçin sihirbazı seçin açılan kutudan tablo veya sorgunuzu seçin sayfa emrinize hazır sunuluyor. Yapacağınız sayfayı keydettikten sonra ya html editörlerle ya da basit not defteri ile açıp içindeki bağlantı cümleciği ayarlarını yapmanız.

<a:ConnectionString>Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;User ID=Admin;Data Source=C:\vt2.mdb;Mode=Share Deny None;Extended Properties=&quot;&quot;;Persist Security Info=False;Jet OLEDB:System database=&quot;&quot;;Jet OLEDB:Registry Path=&quot;&quot;;Jet OLEDB:Database Password=&quot;&quot;;Jet OLEDB:Engine Type=0;Jet OLEDB:Database Locking Mode=1;Jet OLEDB:Global Partial Bulk Ops=2;Jet OLEDB:Global Bulk Transactions=1;Jet OLEDB:New Database Password=&quot;&quot;;Jet OLEDB:Create System Database=False;Jet OLEDB:Encrypt Database=False;Jet OLEDB:Don't Copy Locale on Compact=False;Jet OLEDB:Compact Without Replica Repair=False;Jet OLEDB:SFP=False</a:ConnectionString>

Özellikle koyu olarak yazdığım noktaya webde veritabanı dosyasının yerini ve adını yazmanız gerekiyor.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
xp
sn. modalı
sihirbaz, veri erişim sayfanızı oluşturamıyor diye ikaz çıkıyor. burada ne yapmam gerekiyor

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın SIDDIK,

Sizdeki şartları bilemediğim için bir yorumda bulunamayacağım. Her çabamda oluşuyor.

Excel Vers. ve Dili
xp
OLE sonucu kayıtlı değil diyor bazende