Excel Tablosunu Web sayfasında gösterme ve Düzenleme

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Herkese Merhaba!

Daha önceki yazıları okudum. Ama acemi olduğumuz için toprlayamadım.

Excel de hazırladığım bir kaç tane tablom var. Ben bunları bir web sayfasında görüntülemek (Mynet'in bedava alanından) yayınlamak aynı zamanda da bu web sayfasından bu tabloları güncelleyebilmek istiyorum.

Yardımcı olursanız teşekkür ederim

Saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003-TR
Herkese Merhaba bana da bu tip bir şey lazım ama bende nasıl yapılabileceğini tam anlamadım sevgili arkadaşlar benim istediğimde İMKB bilgilerini sitemde yayınlamak Excel'le veri alıp bu verileri günlük sitemde yayınlamak ama nasıl yapıldığı konusunda hiç bir bilgiye ulaşamadım X siteden veri alıp Excelde böyle bir uygulama var bunu makro veya başka türlü kaydedip uygulayabilirmiyiz yeni başlayanlar bölümündede konu açtım ama Leventm beyden başka hiç kimseden cevap gelmedi onun verdiği cevap ise daha önceki linkler çok uğraştım onlar üzerinde ama bir arpa boyu ilerleme sağlayamadım birisi çıkıpda Allah Rızası için yardım etsin lütfen. Şimdiden teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Birde bunu deneyin

Web Yapar....

Yapmanız gereken tek şey excel belgesine verileri yapıştırmak ve sonrasında ctrl+h tuşarına basmak...Sayfayı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz...Ama sayfa isimlerinin yazıldığı hücreleri değiştirmemenizi veya değiştirseniz bile makrolarda yolunu doğru belitmenizi tavsiye ederim...

aşağıdaki linke sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz..

www.baykala.com/denem/web_yapar.rar

web sayfanız belgelerim içine klasörü ile beraber kaydedilecektir.. bir ftp yazılımı ile sitenize atmanız ise birkaç dakikanızı alır...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 İngilizce
ben de toplama çıkarma gibi işlemler olan excelimi web siteme eklemek istiyorum nasıl yapabilirim