Web tasarım Bütün arşivlerimi excel.web.tr adresinde yayınlıyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Arkdaşlar bugüne kadar topladığım arşivlerden öğrenebildiklerimi öğrendim sayılır, Arşivimi yok etmektense yayınlamaya karar verdim. Elimde dev bir arşiv var hemen hemen bilgi teknolojileri ile ilgili bütün dökümanlar ders notları ve görsel eğitimler. Bir site kurup hepsini yayınlamak istedim ancak açıkçası uğraşamadım.

Sizlere webtasarım ile ilgili arşiv paylaşmak istedim.. Hiç kod bilmiyorsunuz ama artık web sitelerinde dinamik içerik istiyorsunuz. Size önerebileceğim en kaliteli program Dreamweaver. Bu programla ;
Veri tabanı oluşturabilir
veri tabanına bağlantı yapabilir, ekleme, silme, ve güncellemeler yapabilirsiniz.
Kullanıcı girişleri (sesion) açıkçası hemen hemen bütün siteleri bu program sayesinde çok basit yapabilirsiniz.

Sizlerle Dreamweaver Görsel Eğitim Setini paylaşıyorum.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Arkadaşlar web tasarım ile ilgili benden program, bilgi, istek vs. isterseniz sizlere yardımcı olabilirim. Elimde hazır scriptlerde var... Şimdiden hepinize kolay gelsin..

Son düzenleme:

Mahir64

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013-Türkçe
Excel 2016-Türkçe
Merhaba sayın mechulfm
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Bende amatör olarak başladım web tasarımına. Kesinlikle fayzdalı olacaktır.

halit3

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
2003 excell türkçe
ve
2007 excell türkçe
Arkdaşlar bugüne kadar topladığım arşivlerden öğrenebildiklerimi öğrendim sayılır, Arşivimi yok etmektense yayınlamaya karar verdim. Elimde dev bir arşiv var hemen hemen bilgi teknolojileri ile ilgili bütün dökümanlar ders notları ve görsel eğitimler. Bir site kurup hepsini yayınlamak istedim ancak açıkçası uğraşamadım.

Sizlere webtasarım ile ilgili arşiv paylaşmak istedim.. Hiç kod bilmiyorsunuz ama artık web sitelerinde dinamik içerik istiyorsunuz. Size önerebileceğim en kaliteli program Dreamweaver. Bu programla ;
Veri tabanı oluşturabilir
veri tabanına bağlantı yapabilir, ekleme, silme, ve güncellemeler yapabilirsiniz.
Kullanıcı girişleri (sesion) açıkçası hemen hemen bütün siteleri bu program sayesinde çok basit yapabilirsiniz.

Sizlerle Dreamweaver Görsel Eğitim Setini paylaşıyorum.
İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

Arkadaşlar web tasarım ile ilgili benden program, bilgi, istek vs. isterseniz sizlere yardımcı olabilirim. Elimde hazır scriptlerde var... Şimdiden hepinize kolay gelsin..
linkde hiç bir şey yok silnmiş

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Arkadaşlar kusuruma bakmayın link klasör adı değişmesi sebebiyle kaldırılmış görünüyordu. Link yenilenmiştir.
Bu arada Black Lord arkadaşım webtasarım konusunda istediklerin veya sormak istediklerin olursa yardımcı olurum. hepinize kolay gelsin..

mancubus

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İŞ: 2021 Win Eng
indirdim. teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
rica ederim, arkadaşlar dosyaları indirdiğinizde içeriği ile ilgili yorumlar yazarsanız memnun olurum, çünkü insanlar alışmış içi boş çıkan bozuk dosya çıkan alakasız konular olan dosyaları indirmeye en azından güven oluşturur insanlarda

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
arkadaşlar bu sitede web tasarım sitesi değill ancak böyle bir konu açılmış ancak içerinde bişeyler yok eğer sizlerde destek verirseniz webtasarım programları ve web dersleri başlığı açtırılmasını rica edebiliriz..