veri aktarımı

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn köse

açıkçası ben bu durumu anlamış değilim,bir başka arkadaştan da dosyayı incelemesi için yardım rica ediyorum, onlarda aynı sorun ile karşılaşacaklarmı?

Excel Vers. ve Dili
excel
Excel 2002 Türkçede denedim. Hiç bir hata vermiyor, s1 = satırında da Levent beyin belirttiği gibi sayfa adı dışında hata verecek birşey yok. :?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
merhaba ben de dosyayı inceledim sorunsuz çalışıyor.

problemin sebebi formdaki bir nesnenin isminin s1 olması olabilir mi?

eğer komutları kendi formunuza kopyalıyorsanız, bir de dosyayı olduğu gibi deneyin!

değerli arkadaşlar 3 gündür denemediğim yöntem kalmadı hep aynı hatayı veriyor s1= satırınnda şu hat mesajı var methods of object global failied kodları bir türlü çalıştıramadım

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değişken isimlerini değiştirip,tanımlamalarını yaptım. Bu şekilde deneyin birde bakalım.

levent bey Allah sizden razı olsun sorun çözüldü ya 3 gündür bununla uğraşıyorum utandığımdan mesajda atamıyorum aslında değişken tanımlamayıda denedim sat1 ve sat2 diye ama diğer satırları değiştirmediğim için çalışmadı neyse tüm arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim küçük bir sorum daha olacak texbox aracılığıyla bir excel hücresine değeri atadım atadığım değeride başka bir hücreye gönderiyorum ancak4/2 şeklindeki sayıyı 4 olarak atıyor ben aynı şekilde atamasını istiyorum formatı nasıl olmalı teşekkür ederim iyi çalışmalar

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
4/2 şekli ile kasdettiğiniz nedir, Böyle bir sayı olamaz. 4,2 olmasın.

hocam hücredeki değerler 1/2,5/3 yani sayılar arasında sılayç kullanılacak şekilde tarihler arasında kullanıldığı gibi

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu şekilde veri aktardığınız hücrelerin formatlarını metin olarak belirleyerek deneyin.