teşekkürler vazgeçtim

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
vereceğim cevap, teknik olmaktan öte tavsiye niteliğinde olacak.
Eğer işletme sizin yapacağınız iş için bu yetkileri öngördüyse, bunlarla yetinmenizi tavsiye ederim.
Admin şifresini çözerseniz ne olur:
İlave özellikleri açarsınız ancak bu olay kısa sürece açığa çıkacaktır. Bundan sonra hesabını vermeniz gereken sorular ortaya çıkacaktır. Þifreyi başka birinden aldıysanız bu kişi zor durumda kalacaktır. yok eğer şifreyi imkanlarınızla kırdıysanız, firma içinde size güvensizlik oluşacaktır ve hatta işinizin tehlikeye girmesi söz konusu olabilir.

Benim size tavsiyem;
yaptığınız günlük çalışmalarda PC kullanımını arttırın, siz güzel şeyler yaptıkça ilave özelliklere ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda bunları bir hakkınız gibi isteme şansınız olacaktır.

Bir söz vardır : "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" diye. Bu mantıkla illegal yapacağınız her şey bir gün mutlaka karşınıza sorun olarak çıkacaktır.

Bence.

Tavsiyeniz için teşekür ederim Hüseyin Bey. Ancak durum burada anlatamayacağım kadar karışık. konu daha çok kişisel rekabet. Gelişime daima açık olmuşumdur, yeni şeyler üretmek , verimliliği artırmak için çalışıyorum. Daha önce böyle bir kıstlamam yoktu. İlginize teşekürler.