SUNUYA MÜZİK EKLEMEK

SUNUYA MÜZÝK EKLEMEK

ARKADAÞLAR ACİL YARDIM...
POWER POİNT'DE BİR SUNU HAZIRLIYORUM....11 SAYFADAN OLUÞUYOR....NORMALDE SLAYT YÜRÜYOR..AMA EKLE BÃ?LÜMÜNDEN MÜZİK EKLEDİÐİM ZAMAN İLK SAYFADA TAKILIP KALIYOR...SLAYT İLERLEMİYOR.....MÜZİK ÇALMAYA BAÞLIYOR İLK SAYFA GELİYOR AMA DEVAMI AKMIYOR

LÜTFENYARDIM.....

ÜSTAD ORADAKİ Ã?RNEKLİ AÇIKLAMALI YAZIYI GAÇAMADIM....BİR DAHA BANA GÃ?NDEREBİLİR MİSİN AÇIKLAMAYI....NASIL MÜZİK GÃ?MÜLÜR.....VE DE İNTERNETTEN İNDİRİLEN BİR MÜZİK NASIL MİDİ HALE GETİRİLİR...

TEÞEKKÜRLER

Orada 5 sayfa yazı var sonuna kadar okuyun olay sonlara doğru çözülüyor. 3. Sayfadan başla.

Þu andada rar ve xls uzantılı dosyalar açılmıyor. Senin açamadığın dosyayı bende açamıyorum. Zipli olanlardan takip edebilirsin.

arkadaşlar bu konuyla ilgili sayfaları inceledim....bir şey soracağım ve mümkünse bir şey rica edeceğim.....

ben de ses kaydet bölümünden müzik kaydetmeye çalıştım ama olmuyor.....yanlız bendeki win amp değil....media playerde çalan bir müzik...farkeder mi...farketmez ise niye çalışmıyor...

Ricam ise ; bütün sayfaları inceledim...power point'te slayt hazırlama ve özellikle sesli müzikli slayt hazırlama, köprü yapma...ne bileyim...değişik animasyonlaer hazırlama ile ilgili çok soru ve talep var gibi.....sevgili editörlerim....excel gibi bu konuyuda ders şeklinde şöyle örneklerle detaylı bir biçimde...bölüm bölüm anlatsanız....herkes hayır dua edecek size....ayrıca hep birlikte şöyle boğazda bir yemek ısmarlarız size...."ne dersiniz ziyaretçi arkadaşlarım"...şimdiden teşekkürler