Sigorta Poliçeleri Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
ben dosyaları indirdim fakat girerken şifre soruyor sisteme giriş kkm yazmışsın fakat doğrulamıyor yardımcı olabilirmisin

Sayın burcumildan,

Siz yazınca hemen bende dosyayı indirdim, açtım..

Sorun yok.. KKM yazıp enter tuşuna bastım girişe onay verdi..

Tekrar dener misiniz?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Ya da durun; şifre girişi olmayan, açılışta direkt menünün çıktığı örneği ekleyim..

Dosya ilk mesajda eklidir. 14.03.2009 Taruz

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Yanıt ve teşekkür

Sn. Taruz

Hiç bir şey bilmeyen kişiye bile karşılama penceresiyle çok şey anlatıyorsun. Böyle bir eseri bizlerle paylaştığın ve büyük emeğin için sonsuz teşekkürler.

Sevgi ve saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sayın assenucler;

Sevgi, saygı benden.. Nazik iltifatlarınız için teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
exel 2007
sayın taruz kardesim eminimki çok güzel bir prorag yapmıssın ama ben kudum şifre olarakda kkm yazdım ama acmıyor yanlıs dıyor acaba sıfresı tam olarak nedır cevap verırsen sevınırım

Excel Vers. ve Dili
access
sayın kyigit442 kardeş 3-4 tane yukarıdaki mesajı okuyunuz orada şifresiz var

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba,

Ödeme girişi yaparken fotoğraftaki hatayı veriyor.

Bunun nedeni nedir?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba sayın SeSi..

Cevap vermekte geciktim, kusura bakmayın..

Sorun, sanırım ilgili alana tarih girişi yaparken "/" ayraçını kullanmamaktan kaynaklanıyor..

Diğer formlarda olduğu gibi, tarihi; misal 010508 olarak girdiğimizde 01.05.2008 olarak göstermesini sağladığımız giriş maskesini formun o alanına kullanmamışım.. İlgili alanın Giriş Maskesi bölümüne aşağıdaki giriş maskesini yazdığımızda tarih bilgisini daha pratik girebiliriz..

Kod:
99.99.00;0;_

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba sayın SeSi..

Cevap vermekte geciktim, kusura bakmayın..

Sorun, sanırım ilgili alana tarih girişi yaparken "/" ayraçını kullanmamaktan kaynaklanıyor..

Diğer formlarda olduğu gibi, tarihi; misal 010508 olarak girdiğimizde 01.05.2008 olarak göstermesini sağladığımız giriş maskesini formun o alanına kullanmamışım.. İlgili alanın Giriş Maskesi bölümüne aşağıdaki giriş maskesini yazdığımızda tarih bilgisini daha pratik girebiliriz..

Kod:
99.99.00;0;_
Sayın Taruz Merhaba,

İlginiz için teşekkür ederim.

Dediğiniz şekilde uyguladım ama bu kez "Taksit" bölümünde hata veriyor. Herhangi bir taksit seçeneğini tıkladığımda aynı hatayı alıyorum.

Sorunu çözemedim.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Uygulamayı şimdi tekrardan inirdim ve yeni verilerle işlemler yaptım.. Karşılaştığınız sıkıntı bende olmadı..

Sizin, tarih alanına veri girdiğinizde değil de taksitlendirme aşamasında sorunla karşılaştığınızı varsayarsak akla gelebilecek tek neden İngilizce Office sürümü kullanıyor olabilmeniz.. Çünkü taksitlendirmeyi yapan işlemleri Makro olarak hazırladım ve de makrolar Türkçe karakterler sebebiyle diğer dildeki sürümlerde problem oluyor.. Neden bu değilse daha açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim..

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Sayın Taruz,

Office 2003 Tr kullanıyorum.

Neden hata verdiğini bir türlü çözemedim.

Sırasıyla ekteki hataları veriyor.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Ekteki dosyada veri girişi yaparak dener misiniz?

Düzenleme Nedeni: Dosyanın yeni hali #58 No'lu mesajdadır..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Çalışmayı bugün dört ayrı sistemde denedim, hiç birinde hatayla karşılaşmadım.. Sorunun lokal olduğunu düşünüyorum..

Selamlar..

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Merhaba..

Çalışmayı bugün dört ayrı sistemde denedim, hiç birinde hatayla karşılaşmadım.. Sorunun lokal olduğunu düşünüyorum..

Selamlar..
Sayın Taruz,

Sizde hata vermediği için, sorunun bende olduğunu düşünerek işyerimdeki 2 bilgisayarda daha denedim. Ne yazık ki onlarda da aynı hatayı aldım.

Sizde hata vermediğine göre kesin benden kaynaklanan bir neden var. Ama bu hatanın nedeni nedir, onu bulamıyorum.

Programı kullanıp, bende oluşan hatalarla karşılaşan forumda başka arkadaşlar var mı acaba?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Evet, ben de sayın Taruz un mesajından sonra ekli programı indirdim ve aynı hata mesajlarını aldım. Bununla yetinmedim ve bu programın 9-10 ay önce ilk yüklendiği zaman ben bunu işyeri bilgisayarımda denemiştim ve hatasız çalışıyordu. Şimde aklıma geldi ve taa zamanki versiyonunu taşınabilir hafıza kartından alarak evdeki bilgisayarda denedim ve aynı hataları verdi.

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Çok enteresan bir durum ;)
Hata alanlar, hatta almayanlar Windows ve Office'lerini Service Pack versiyonlarıyla yazabilir mi?

Windows 2003 SP2
Office 2007 SP1

Hata yok ;)

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Uygulamada kullanılan makroların işleyişinde birkaç değişiklik yaptım.. Bu dosyayı incelerseniz sevinirim.. Bende hata vermiyor..

Excel Vers. ve Dili
excel elementer sigorta takibi
Taruz Bey PolÇe YÖnetİmİ 3 Rar Çok GÜzel OlmuŞ Fakat Bazi Şeyler Ekleme Şansiniz Var Mesela Talİ Acenta Yanİ Talİlerİn Altinda Üretİmİ Belİrtme Ve Ödemelerİnİ Takİp Etme Ve BorÇ Durumunu GÖrme Ayrica Taksİtlerİn Belİrlemesİnİ Bİze Biraksa Yanİ Dİyelİmkİ %25 PeŞİn DİĞer Taksİtler Ayni EŞİt Taksİtler Ve Bu Taksİt 10 Taksİt Olsun Bu Konudada Bİr DeĞİŞİklİk Yapsaniz Çok Yardimci Olacaktir.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Taruz Bey PolÇe YÖnetİmİ 3 Rar Çok GÜzel OlmuŞ Fakat Bazi Şeyler Ekleme Şansiniz Var Mesela Talİ Acenta Yanİ Talİlerİn Altinda Üretİmİ Belİrtme Ve Ödemelerİnİ Takİp Etme Ve BorÇ Durumunu GÖrme Ayrica Taksİtlerİn Belİrlemesİnİ Bİze Biraksa Yanİ Dİyelİmkİ %25 PeŞİn DİĞer Taksİtler Ayni EŞİt Taksİtler Ve Bu Taksİt 10 Taksİt Olsun Bu Konudada Bİr DeĞİŞİklİk Yapsaniz Çok Yardimci Olacaktir.
Merhaba..

Bu çalışmayı bir üyemizin rica üzerine hazırlamıştım.. Düzeni kendisinin isteklerine bağlı olarak oluşturulmuş olsada sonrasında başka arkadaşlarımızın da istekleri ilave edilerek bu hali almıştır..

Bahettiğiniz, bir kısmı peşin kalanı taksitlendirme olayını program şu anda yapıyor zaten; bunda problem yok.. Ama diğer isteğiniz için programı en baştan, yeniden oluşturmak gerekiyor.. Taktir edersiniz ki bu zaman alıcı bir durum ve bu sıra bu konuda biraz sıkıntılıyım..

Görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim..