Publisher ve Forontpage

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
Herkese Selamlar:

Web Tasarımı konulu daha önce attığım bir mesaja arkadaşlar Forntpage önerisi ile cevap vermişlerdi. Dostlarım benim bilgisayırımda Ofis 2003 yüklü ve Frontpage yok. Sanıyorum bu uygulama Ofis xp' de var. Bunun yerine benim bilgisayarımda Publisher editörü var. Herhalde Ofis 2003 te Forntpage yerine Publisher editörünü koymuşlar.

Soru 1 Frontpage yerine Publisher i kullamam anyı şeyi karşılarmı? Aynı zamanda Publisher ile hazırladığım şablonlara nasıl domain alabilirim.

Yeni yeni birşeyler öğrenmeye çalıştığım web tasarımı konusunda internetten indirdiğim html kodlarına biraz göz attım.

Soru 2 html kodlarını öğrenmeye çalışmam doğru bir yolmu yoksa vakit kaybımı kafam oldukça karışık.

Lutfen bu konutda yardımcı kaynak ve önerileriniz varsa paylaşmanızı istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
Herkese Selamlar:

Web Tasarımı konulu daha önce attığım bir mesaja arkadaşlar Forntpage önerisi ile cevap vermişlerdi. Dostlarım benim bilgisayırımda Ofis 2003 yüklü ve Frontpage yok. Sanıyorum bu uygulama Ofis xp' de var. Bunun yerine benim bilgisayarımda Publisher editörü var. Herhalde Ofis 2003 te Forntpage yerine Publisher editörünü koymuşlar.

Soru 1 Frontpage yerine Publisher i kullamam anyı şeyi karşılarmı? Aynı zamanda Publisher ile hazırladığım şablonlara nasıl domain alabilirim.

Yeni yeni birşeyler öğrenmeye çalıştığım web tasarımı konusunda internetten indirdiğim html kodlarına biraz göz attım.

Soru 2 html kodlarını öğrenmeye çalışmam doğru bir yolmu yoksa vakit kaybımı kafam oldukça karışık.

Lutfen bu konutda yardımcı kaynak ve önerileriniz varsa paylaşmanızı istiyorum.
demişşiniz pushiplerde frontpage gibi web tasarım düzenleme programıdır ve aynı işini görür frontpage daha kapsamlı tabiki ve demişisinizki domain nerden alabilirim bunları host frmalarından temin edebilirsiniz şu anda adres yazarım reklam olduğu için yazmıyorum isterseniz pm den mesaj yollarim ve html kodlarını öğrenmeniz en mantıklısı web tasarımı öğrenmek istiyorsanız önce html öğrenmeniz şart eğer asp yada başka programlama dili için html kodlarını bilmeniz gerekir doğru yoldasınız iyi çalışmalar

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Ben notepad kullanıyorum, çok da memnunum ... :mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
En güzel kod yazma arcanı bana göre o bende siteleri yaparken notepadde yapiorum :)