polis merkezi tutanak örneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
access
Trafik istatistik Proğramı

Sevgili arkadaşlar size yeni yaptığım ve geliştirmeye açık Trafik İstatistik Proğramını yolluyorum geliştirip kullanabilirsiniz hatta geliştirdikten sonra siteye korsanız bizde tekrar yararlanabiliriz
Sizlerinde çalışmalarınızdan örnekler yollamanızı istiyorum
Herkese kolay gelsin
Kullanıcı:Celoy
Şifre:6613

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excell 2007 türkçe
sayın1974 link ölmüş yardımcı olursan sevınırım kolay gelsin ıyı calışmalar

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
sayin1974.blogcu.com adresinden indirebilirsiniz bu adreste sürekli program güncellenmektedir .

Link:
sayin1974.blogcu.com

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Değerli kardeşim bu programa olay ile ilgili yapılan tüm yazışmaları, alınan ifadeleri ayrı bir klasörde kaydetme gibi bir şeyler eklenemezmi?

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
bu konuda düşencelerim ve tasarılarım var yani 1 şuç ile ilgili alınan ifadeler yapılan yazışmalar şuç numarası adı altında toplamak ve fezleke ile vukuat raparunu yazarken yardımcı olacak şekilde

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Sabırsızlıkla bekliyor ve başarılarının devamını diliyorum. Allah Yardımcımız olsun..bizi bizden başka kimse anlamaz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31-12-2015
Sevgili arkadaşlar size yeni yaptığım ve geliştirmeye açık Trafik İstatistik Proğramını yolluyorum geliştirip kullanabilirsiniz hatta geliştirdikten sonra siteye korsanız bizde tekrar yararlanabiliriz
Sizlerinde çalışmalarınızdan örnekler yollamanızı istiyorum
Herkese kolay gelsin
Kullanıcı:Celoy
Şifre:6613
özellikle bu işime yarayacak teşekkürler geliştirmeyi becerebilirsem buraya tekrar koyacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...