polis merkezi tutanak örneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
sımdı baktım ana sayfada makrolarla ılgılı hata alıyorum sanırım versıyon farkından kaynaklanıyor onun dısında formların tasarımı guzel olmus takıldıgınız yerlerde bana yada dıger forum uyelerıne mesaj yazabılırsınız elımızden geldıgınce yardım etmeye calısırız.
ıyı gunler.

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
sayin1974 size calısmanızla ılgılı ısınızı oldukca gorecek ufak bi ip ucu veriyim kullandıgınız tablo,sorgu,form,rapor ve modullerde Türkçe karakter ve ozel ısaretler kullanmayın bu sekılde moduller arasındakı ıletısım daha ıyı olur ve baska bır bılgısayarda ( Ingılızce ısletım sıstemı yuklu ise ) hatalar almazsınız.
ıyı gunler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
teşekkür ederim bunları dikkate alacağım

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Hata Mesajı nasıl düzeltilebilir?

Sayin1974

Bu güzel çalışmayı paylaştığın için sağolasın. Ana Formda menülere bastığımda aşağıdaki hata mesajının nedeni ne olabilir?

Öncelikle teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
sol tarafa bilgileri gireceksin ondan sonra sağ menülere açacaksın
birde önce güncellenmesi gereken yerleri değiştireceksin isimler birimler imza yetkileri gibi

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
ifadeler son hali

en son hali bu biraz değişiklik yaptım

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise
slm....

elinize sağlık sayın1974..acaba bu çalışmanızı kullanmamızda bir sakınca varmı...emniyette görevliyim polis merkezinde kullanabilirmiyiz..malum epeyce emek vermişsiniz..izninizi almadan kullanmak istemedim.....ayrıca çalışmanızın ana menü ve diğer menülerde kullandığınız tarih ve saat özelliklerinden tarih sizin yaptığınız gibi ama saate .sistem saati ile eş zamanlı saniyeside çalışan bir saat uygulaması ekledim..küçük rütuşlar yaptım ..bunu derken çok iyi bir access kullanıcısı değilim..anladığım kadarı ile:):)...değiştirilmiş hali ektedir...iyi çalışmalar kolay gelsin...........

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
Çok güzel hazırlamışsınız.

Ellerinize sağlık.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
tabiki kullanabilirsiniz

elinize sağlık sayın1974..acaba bu çalışmanızı kullanmamızda bir sakınca varmı...emniyette görevliyim polis merkezinde kullanabilirmiyiz..malum epeyce emek vermişsiniz..izninizi almadan kullanmak istemedim.....ayrıca çalışmanızın ana menü ve diğer menülerde kullandığınız tarih ve saat özelliklerinden tarih sizin yaptığınız gibi ama saate .sistem saati ile eş zamanlı saniyeside çalışan bir saat uygulaması ekledim..küçük rütuşlar yaptım ..bunu derken çok iyi bir access kullanıcısı değilim..anladığım kadarı ile:):)...değiştirilmiş hali ektedir...iyi çalışmalar kolay gelsin...........

arkdaşlar herkez programı kullanabilir işlerimiz kolaylaşsın diye yaptık.

Excel Vers. ve Dili
access
Eline sağlık devre güzel olmuş,kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2003-TURKCE
teşekkürler devrem çok güzel bir çalışma olmuş, elinden gelen arkadaşlar kendi şube veya bürosuna göre ayarlama yapabilir. çalışmalarının devamını bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003
kardeş eline koluna sağlık iyi çalışma olmuş devamını bekleriz

Excel Vers. ve Dili
projede bir takım görsel ve işlevsel değişiklikler yaptım..yine bir arkadaşımızın forumumuzda verdiği tc sorgulama formunuda bu projeye uyguladım..ayrıce meslektaş olduğumuz arkadaşlarımızın işine yarar düşüncesi ile pol-net tc sorgulama ve ana sayfa linklerine kısayollar ekledim..projenin pol-net bilgisayarlarında kullanılması durumunda işe yarayacağını düşündüm...inşallah projenin sahibi arkadaşım bu değişikliklere kızmaz ve hoş karşılar..benim düzenlememle en son hali ektedir..herkese iyi çalışmalar....

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın:polis arkadaşlarım ve diğer arkadaşlar hepinize kolay gelsin
Bende kendimce yine bu siteden öğrenip ve uygulamaya çalıştığım polislerin kullanabileceği birşeyler yapmaya çalıştım,Bende bir Polis olarak bu proğramı kullanmaya çalışıyorum,sizlerde içeriğini değiştirerek kullanabilirsiniz,eksikleri var kendinize uyarlayınız.
kullanıcı :CELO
Şifre:6613

Excel Vers. ve Dili
access
Arkadaşlar buda bir başka yapmış olduğum ifade proğramı
şifre ve kullanıcı bir önceki proğram ile aynı
kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Arkadaşlar buda bir başka yapmış olduğum ifade proğramı
şifre ve kullanıcı bir önceki proğram ile aynı
kolay gelsin
arkadaşımızın çalışmasındaki yaş hesaplama tablosunu ve ilgili modülleri kullanarak yaş hesaplama özelliğini kendi projeme eklemek istedim..özellikleri ve bütün kodları gözdengeçirmeme rağmen aşağıdaki hatayı alıyorum...gözdenkaçırdığım bir nokta var sanırım ama yapamadım..düzenleme modunda iken hata vermiyor ama normal kullanıma açıpta şifre tablosunu kullanarak tabloya ulaştığımda hata veriyor.tablo üzerinden kapat butonunu tıkladığım zamanda resimdeki hatayı veriyor..yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
projede bir takım görsel ve işlevsel değişiklikler yaptım..yine bir arkadaşımızın forumumuzda verdiği tc sorgulama formunuda bu projeye uyguladım..ayrıce meslektaş olduğumuz arkadaşlarımızın işine yarar düşüncesi ile pol-net tc sorgulama ve ana sayfa linklerine kısayollar ekledim..projenin pol-net bilgisayarlarında kullanılması durumunda işe yarayacağını düşündüm...inşallah projenin sahibi arkadaşım bu değişikliklere kızmaz ve hoş karşılar..benim düzenlememle en son hali ektedir..herkese iyi çalışmalar....
devrem değişiklikler güzel olmuş herkez birşeyler katarsa proje dahada güzel olur herkez kullansın geliştirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...