Kullanıcı kendi sınıfını oluşturup işlemleri orda yapacak? Yardım

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Merhabalar,

google üzerinden ve siteden bir sürü aramalar yapmama rağmen ya ben tam anlatamıyorum ya da gerçekten bulamıyorum.

Şu an üzerinde durduğum PHP &MYSQL çalışmamda kullanıcı üye kaydı gerçekleştiriyoruz, profil sayfası yapıyorum ve kullanıcıları yetkilendirebiliyorum.

Benim anlayamadığım ve mantığını kavramaya çalıştığım konu;

kullanıcı siteye üye olacak, kendi sınıfını oluşturacak, site içindeki çalışmaları o sınıfa göre yapacak..

E okul mantığı gibi. Bu konu hakkında beyin fırtınası yapabilirmiyiz veya bildiğiniz yardımcı kaynaklar varsa paylaşabilirmisiniz.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
harun hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Moodle uygulamasını biliyorum fakat benim istediğim ben kendi sitemde kullanıcı kaydı alıp, kullanıcıya kendi sınıfını oluşturması ve bazı işlemleri o sınıfa göre yaptırmasını istiyorum. Her üye olan kullanıcı bu özelliği kullanabilecek. Her üye kendine ait sınıf oluşturup sitede yer alan örneğin bilgisayar notu gir, değerlendirme gir gibi özellikleri kullanabilecek.

Benim inceleyip düzenleyebileceğim bir kaynağa ihtiyacım var, Yardımcı olursanız sevinirim