JavaScript hakkında basılı kitap ...

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Merhaba;

JavaScript hakkında benim elimde şu anda bulunan basılı kitaplar;

Kitap adı :"JavaScript ile Dinamik Web Sayfaları"
Yazarı : Dr. Hakkı Öcal
Yayıncı : PC World Eğitim Serisi - No:4 (1999 yılında derginin ücretsiz eki olarak verilmişti...)

Kitap adı :"WebMaster İçin JavaScript"
Yazarı : Numan Pekgöz
Yayıncı : Pusula Yayıncılık
Fiyatı : 15 YTL

Bunlar gerçekten çok başarılı yayınlar.

Dr. Hakkı Öcal'ın ufak kitabını okurken hem tebessüm ediyor, bir taraftan da derin düşüncelere dalıyorsunuz..... "Mükemmel ötesi" bir kılavuz.

Numan Pekgöz'ün kitabı ise, JavaScript'in sadece adını bilip de ne işe yaradığını bilmeyenlerin seviyesinden başlayıp ..... insanı gece-gündüz JavaScript düşünderecek kadar faydalı bir kitap. Ücreti ise, içindeki bilgiyle kıyaslanamayacak kadar ucuz kalıyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
30-11-2022
Benim ise önerebileceğim kitap ;

Alfa Yayınlarının Herkes İçin - JavaScript Örnekleri
Yazarı : Mehmet EĞİTMEN

Bol örnek içermesi açısından güzel bir kitap.

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Bende de bir tane pdf dosyası var sizlerle paylaşmak istedim.umarım işinize yarar.

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003 türkçe
Teşşekürler Türker. Paylaşmış olduğun PDF dosyası gerçekten çok güzelmiş. İşime yarar bilgiler akıcı ve anlaşılır bilde hazırlanmış. HAzırlayan sen isen eğer emeğine ve yüreğine sağlık derim. Sen değilsen de hazırlayana :)

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Herkeze Teşekkürler arkadaşlar.İlave olarak Excelden farklı dillere yoğunlaşmayı düşünüyordum iyi bir başlangıç olacak sayenizde.

Saygılar

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
İlave olarak Excelden farklı dillere yoğunlaşmayı düşünüyordum iyi bir başlangıç olacak sayenizde.
Şiddetle tavsiye ederim. Gerçi ben de doğru dürüst yoğunlaşamadım ama, bence betik dillerin en faydalılarından bir tanesi....

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Teşşekürler Türker. Paylaşmış olduğun PDF dosyası gerçekten çok güzelmiş. İşime yarar bilgiler akıcı ve anlaşılır bilde hazırlanmış. HAzırlayan sen isen eğer emeğine ve yüreğine sağlık derim. Sen değilsen de hazırlayana :)
Merhaba buleways bu dokuman uzun zaman önce internette java ile ilgili bilgi ararken bulup indirmiştim.Şimdi de sizlerle paylaşmak istedim hazırlayan arkadaşa bende teşekkür ederim.:)