Gönderecegimiz dosyalari sıkıstıralım

Günaydın arkadaşlar,

Dosyaları sıkıştırarak göndermek konusuna ben de katılıyorum. Ama ne yazık ki bu sabah -biraz da uyku sersemliğiyle- sıkıştırmadan gönderdiğim bir dosya oldu. Sonra bu dosyayı zip haliyle değiştirmek istedim ama yapamadım. Var mıdır bunun bi yolu?

Aslında dikkat ediyorum dosyaları gönderirken..Genelde sıkıştırıp gönderiyorum diycem ama Sn. ALPEN' in istatistiksel raporlarının gazabına uğrarım diye de korkuyorum :lol: :lol:

Yok eğer PC mize rar programı yüklü olmadanda winrar kullanılabilir diyorsanız, bu konuyla yakından ilgilenirim.
Winrar ile sıkıstırmak istedigin dosyayi bana mail ile gönder. Ben bunu winrar ile sıkıstırayim. Sana geri göndereyim.

Hic tevazu gösteremiyecegim, cok zekiyim. :mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
keniken' Alıntı:
Sonra bu dosyayı zip haliyle değiştirmek istedim ama yapamadım. Var mıdır bunun bi yolu?
ben de yanlış bir dosya göndermiştirm,

mesajı edit yaptım,
mevut ataçlar bölümünden açıklamayı sili tıklayarak
ataçı sildim sonra tekrar yolladım, omuştu.

Sn:jale
Son mesajımı tekrar okuyun vede topiğe bakın

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=4965&highlight=

Bu sadece bir tanesi siz söyleyin rar soruyu zipleyip göndereyim onunda örnek topikleri mevcut ve tekrar söylüyorum lafım kimseye değil Sizin işyeri anlayışına gelince saygı duyarım yaşanan bir takım olaylar olmuştur haklıdırlar veya değildirler
Benim işyerimdede bir takım kısıtlamalar var bence haklılar (Benim işyerimden bahsediyorum) Dün bizim siteye iş yerinden girmekte (Bir takım problemleri evimdede yaşadım)zorlandım aklıma ilk gelen olmaz böyle bir siteyi engelleyemezler dedim yaptırmamda Ã?nce kısıtlayanla konuşurum olmadı en büyük amire çıkar konuşurum kesinliklede böyle faydalı siteyi bırakın kaldırmayı şart ettirmenin yollarını ararım (Buna rar ve zip de dahil)
Tekrar söylüyorum lafım kimseye değil ortalığa altarnatif olsun diye illa birileri diyorsanız bu yazılarımı sizin site sansürcülerinize okutun.Sahiplensinlerde demiyorum

X

xxrt

Misafir
Ms-Dos'da kullanılan ve nette bulabileceğiniz pkzip.exe ve pkunzip.exe adlı veya arj.exe dos dede prolar var.Zipliyeceğiniz dosyalar 8 karakterden az isimlendirerek bunlarla sıkıştırabilirsiniz..