frontpage yardım

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11-06-2017
:yardim: başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum ama eğer yanlışsa mod arkadaşlar doğru yere taşısınlar.uygun bi yer bulamadım bi türlü
ben sitemi frontpage ile hazırlıyorum. yapmak istediğim şey soru cevap şeklinde açılır yazılar. bazı sitelerde görüyoruz.sıkça sorulan sorular şeklinde veya yardım metinleri olur ya o tarzda bişey .sorular alt alta yazılı.hangi soruyu tıklarsan sayfa değişmeden alta sorunun cevabı açılıyo.tekrar tıklayınca sayfa değişmeden kapanıyor.veya başka bir soruya tıklandığı zaman açık olan cevap kapanıyor. ben böle bişey yapmak istiyorum. frontpage bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.iyi çalışmalar.

X

xxrt

Misafir
Gitmek istediğin satırı işaretle
Ekle>>Yer işareti

Daha sonra oraya gitmesini istediğiniz yazı üzerinde sağ tuş Köprü>Bu belgede yerleştir>Aynı pencere..

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
ekle-yer işareti-köprü-aynı belgede. bu yöntemi bende biliyorum .ama benim yapmak istediğim cevabıın sorunun hemen altından çıkması. yani 1.soruya tıklandığı zaman 1.soru ile 2.sorunun arasında paragraf açılıp 1.cevabın görünmesi.1.soruya da tekrar tıklayınca 1.cevabın kapanması. diğerleri içinde aynı şey geçerli.
www.dyanmicdrive.com adresine tıkladım ama sayfa yok. onun yerine www.dynamicdrive.com adresine tıkladım. arkadaşımızın bahsettiği adres bu sanırım. ama site ingilizce. ve benim ingilizcem yetersiz. ama yine bi bakıyorum.işe yarar bişeyler bulabilirim umarım. teşekkür ederim.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Ekli dosyayı inceleyin ...

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
tşk ederim

çok teşekkür ederim benim tam olarak bahsettiğim buydu. peki çok olmazsam bişey daha sorabilirmiyim . cevaplar hep açık kalmasa başka bi soruya tıklandığında otomatik kapansa . bu yapılabillirmi . neyi değiştirmemiz lazım .
yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim . o kadar kaynak baktım ama bu kadar hızlı bi cevap bulamadım. işte bizim forumun farkı da burda sanırım . :)

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Ekli dosyayı inceleyin ...

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
teşekkür ederim.

:hey: ya tam olarak da yapmak istediğim buydu gerçekten çok teşekkür ederim kaç gündür bununla uğraşıyordum. inşallah bizde sizin gibi ustalar sayesinde bişeyler öğrenip bizden sonraki arkadaşlara yardımcı oluruz .iyi çalışmalar.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Teşekkürler ...... bu arada ekte zip'li bir klasör veriyorum.

Bu klasörü (Treeview klasörü) bilgisayara açıp, yerleştirdikten sonra içindeki AnaSayfa.html dosyasını açın. İlginizi çekeceğini sanıyorum ...

Klasörün içindeki herşey ("img" klasörü ve diğer StyleSheet, script ve html dosyası) aynı klasörün (Treeview klasörü) içinde yer alacak.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Örnek ekran görüntüsü aşağıdadır:

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
teşekkür ederim

çok teşekkür ederim bu daha çok hoşuma gitti. bunu kullanıcam .inşallah sorun çıkarmadan çoğaltabilirim ...