Soru Düşeyara

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-03-2023
Merhaba ekteki dosyada düşeyara ile veri çekmek istiyorum. Fakat çekeceğim veri, veri dosyasında aynı şekilde yazılmamış. Yani arada boşluk, tire, veya fazladan bazı karakterler var. Kolday anlaşılması için örnek bir dosya hazırladım.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Not : Sitede bu konu ile ilgili araştırma yaptım fakat ya tam olarak kullanmayı bilmediğimden ya da bu soru daha önce gelmediğinden bulamadım.

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Dosyanızda sadece bir örnek var. Birden fazla ve varsa farklı durumları da gösterecek şekilde örnek eklerseniz iyi olur. Eğer verileriniz belirli bir standarda göre girilmişse yapılabilir, standart yoksa yapılabileceğini sanmıyorum. Bu gibi dosyalarda ayırt edici benzersiz bir veri bulunması gerekir genelde.

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Merhaba ekteki dosyada düşeyara ile veri çekmek istiyorum. Fakat çekeceğim veri, veri dosyasında aynı şekilde yazılmamış. Yani arada boşluk, tire, veya fazladan bazı karakterler var. Kolday anlaşılması için örnek bir dosya hazırladım.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Not : Sitede bu konu ile ilgili araştırma yaptım fakat ya tam olarak kullanmayı bilmediğimden ya da bu soru daha önce gelmediğinden bulamadım.
Dosyanız eklidir, inceleyiniz.

Ekli dosyalar