combobox veri listbox a atmak

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-12-2023
arkadaşlar sayfa 1 de personelin tüm aile bilgileri var ben bunu comboboxtan sicili veya ismi ile seçtiğimde listbox a bu seçtiğim kişinin aile bilgileri gelmesini istiyorum örn:kendisi- eşi - kızı - oğlu - annesi t.c.no olarak buna benzer örnek excel uygulamalardında gördüm ama arkadaşımız vba şifresini yazmadığından inceleyemedim. bu konuda örnek var mı acaba yardım edebilirmisiniz. teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
28-12-2023
konu ile ilgili arkadaşımızın yaptığı örnek

arkadaşlar konu ile ilgili ve buna benzer formda bulduğum bir örneğin ekte gönderiyorum.
benim sizlerden bu örneğe göre isteğim
1)sicilden arama (sicil yazıp enterlendiğinde bilgi gelmesi)
2)arkadaşımızın yaptığı örneğe yeni kayıt yapıldığında ise yapılan kaydı görmüyor. hata veriyor. hata vermeden yeni yapılan kayıtları da görecek şekilde

ekteki örneğinebenzer bir örnek çalışma yapılabilir mi veya buna benzer bir çalışma formda var ise ardesini verebilirmisiniz.
bir yanlışlığım var ise şimdiden sizlerden özürdilerim.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
28-12-2023
şifre yok

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: sayın baba örneği formdan buldum şifresini bilemiyorum buna benzer bir örnek aradığım için ekteki örneği gönderdim teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
28-12-2023
nasıl ????

selam şifreyi ben çözdü işini görmesi dileği ile
Workbook password: no password is set
Workbook sharing password: no password is set
Sheet 8 password: [XFGUZTCITBXYXBV]
File-Open password: no password is set
VBA Project password: [A1M]
sayın skat teşekkürler ama pek anlayamadım çözülmüş bir şekilde örneği gönderebilirmisin????
ayrıca şifre bulma kırma konusunda formda bir hata yapmış olmayalım teşekkürler