Çoklu eğersay formülü

Excel Vers. ve Dili
office2003
merhaba
bayağı bu güzel siteye soru soramamıştım. Ama bilgilerinden devamlı yararlandım.
Sorum şöyle : yaklaşık 500 elemanlık bir data var burada aile bilgilerinden maaşlarına kadar aig dahil 103 kolonluk bilgi var. Anasayfamda her ayın(her ayın sayfaları ayrı ayrı)İşgücü çizelgesini gösteren bir tablo var. Bu tabloya
ocak ayında çalışanlardan Part-time (Fhücresi) Kadın (P hücresi) Normal (R hücresi ve Giren (AL hücresi) tüm bu koşulların ok olduğu satır sayısını elde etmek istiyorum. Aşağıdaki formül maalesef yanlış sonuç almamı sağlıyor.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

=Eğersay(Ocak!$f$17:$f$500;"Part-time")-(Ocak!$p$17:$p$500;"Kadın")-(Ocak!$r$17:$r$500;"Normal")-(Ocak!$f$17:$f$500;"Giren")
yani anlayacağınız part-time, kadın, normal, giren olan elemanların sayısı gerekiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Redne

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
merhaba
Bu tabloya
ocak ayında çalışanlardan Part-time (Fhücresi) Kadın (P hücresi) Normal (R hücresi ve Giren (AL hücresi) tüm bu koşulların ok olduğu satır sayısını elde etmek istiyorum. Aşağıdaki formül maalesef yanlış sonuç almamı sağlıyor.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kod:
=TOPLA.ÇARPIM((Ocak!F17:F500="Part-time")*(Ocak!AL17:AL500="Giren")*(Ocak!P17:P500="Kadın")*(Ocak!R17:R500="Normal"))

Excel Vers. ve Dili
office2003
Ali bey,

yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İvedi oldu

İyi haftasonları
redne

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
teşekkürler