ÇÖZÜLDÜ -Yükleyemediğim yazılım için yardım isteği

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Değerli Dostlar,

Hayırlı pazarlar ve Ramazanlar.

Görme kaybı nedeniyle tedavi altındayım. Laptopta Aygıt Yöneticisi / Diğer - Aygıtlar- Intel Audio DSP dosyasını bir türlü indiremedim.

Yardımınızı rica ederim.

Saygılar,
Selim

250738 250739

muhasebeciyiz

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016
64 Bit
21-12-2027
Intel Yüksek Tanımlı Ses Aygıtına sağ tıklayın, "Sürücüyü güncelle"yi seçin, "Sürücü yazılımı için bilgisayarıma göz at"ı seçin ve ardından "Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücüler listesinden seçmeme izin ver"i tıklayın. Bir tane bulunursa yükleyin. Değişikliğin etkili olması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Intel'in Sürücüler ve Yazılım İndirme sayfasına bakınız

https://sdi-tool.org/releases/SDI_R2102.zip Snappy Driver Installer

https://dl.driverpack.io/17-online/DriverPack-17-Online.exe driverpack online yükleyici

Snappy Driver ve DriverPack Solution herhangi birinin eğerki tam versiyonunu indirirseniz Diğerinin tam versiyonunu indirmenize gerek yoktur. Sadece "Drivers" Klasörünü diğerine kopyalarsanız Diğeride full olmuş olur. Çünkü aynı Veritabanını kullanırlar. Programı çalıştırdığınızda otomatik olarak Drivers Klasörünü indeksler ve kullanmaya başlarsınız

Sisteminizdeki tüm Intel aygıtlarının sürücülerini yüklemek/güncellemek için Intel® Sürücü ve Destek Asistanını (Intel® DSA) yükleyin ve çalıştırın .

https://consumer.huawei.com/tr/support/driver-list/ buradan marka modeli girip bakabilrsiniz

Denermisiniz

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Sayın muhasebeciyiz,

Tünaydın. .

Önerdiğiniz yazılımları yükledim. Yakın ilginize çok teşekkür ederim. Nedeni bilmiyorum. Olumlu bir sonuca ulaşamadım.

Huawei laptopumdaki tüm program ve yazılımlar orijinal lisanslıdır.
İyi hafta sonları ve hayırlı işler dilerim; her şey gönlünüzce olsun.

Saygılar,
Selim

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Sayın muhasebeciyiz,

Sıcak ilginiz ve yardımınız için size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Rabbim sizden razı ve kazancınız bol olsun.
Huawei laptopum için verdiğiniz detaylı linkleri, bugün olmazsa yarın deneyeceğim. Sonucu yazarım.
Hayırlı işler dilerim.

Saygılar,
Selim

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Sayın muhasebeciyiz,

Huawei PC Yöneticisi
yazılımının yeni sürümü / Optimizasyon / Yazılımlardaki sürücüleri güncelle seçeneği çalıştırıldığında; yukarıdaki yazılım dışında ekstre 12 program da yüklendi .

Çok emek verdiğiniz için sizi bilgilendirmek istedim.

İyi bayramlar dilerim.

Saygılar,
Selim