Sayfa neden geç açılıyor?

sbayyigit

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ms Office Pro Plus 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
23-02-2026
arkadaşlar acemi biri olarak loomla ile www.kahtaninsesi.com adlı bir web sayfası hazırladım. ama sayfa ziyaretçileri sayfanın çok geç açıldığından şikayetçi bunun için ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla....

Excel Vers. ve Dili
Ev: Office 2007 Çin'ce
İş : Office 2003 English
cok kolay

bak kardesim, bunun yolu cok kolay. modemin ile bilgisayarin baglayan kabloyu yuksek bir yere bagla sonra boynuna cevir, asagiya atla. boylece yaptigin sitenin sayfalari roket gibi acilir.

cunku burasi excel vadisi, excel hakkinda butun sorulara binlerce cevap bulabiliyor, hatta ustadlar bile problemleri cozmeye hazir durumlarda. asla ve asla senin yaptigin sitenin sayfasi icin burda degillerdir.

dogru yeri bul, ve sorunu sormaya devam et. basarilar..........

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
bak kardesim, bunun yolu cok kolay. modemin ile bilgisayarin baglayan kabloyu yuksek bir yere bagla sonra boynuna cevir, asagiya atla. boylece yaptigin sitenin sayfalari roket gibi acilir.

cunku burasi excel vadisi, excel hakkinda butun sorulara binlerce cevap bulabiliyor, hatta ustadlar bile problemleri cozmeye hazir durumlarda. asla ve asla senin yaptigin sitenin sayfasi icin burda degillerdir.

dogru yeri bul, ve sorunu sormaya devam et. basarilar..........
1-Soru web tasarımı ile ilgili bir başlığa sorulmuştur, excel soruları başlığına değil.

2-Bizim anlayışımızda kişiye eleştiri getirilecekse bile bu sizin üslubunuzla asla olmayacaktır.

Laf olsun diye verdiğiniz cevaba benzer bir cevap bana gösterebilirmisiniz. Eğer bu üslupla devam edecekseniz, doğru yeri bulması gereken bence siz olmalısınız.

sbayyigit

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ms Office Pro Plus 2019
23-02-2026
1-Soru web tasarımı ile ilgili bir başlığa sorulmuştur, excel soruları başlığına değil.

2-Bizim anlayışımızda kişiye eleştiri getirilecekse bile bu sizin üslubunuzla asla olmayacaktır.

Laf olsun diye verdiğiniz cevaba benzer bir cevap bana gösterebilirmisiniz. Eğer bu üslupla devam edecekseniz, doğru yeri bulması gereken bence siz olmalısınız.
teşekkürler levent hocam. üstüme alınmadım. çünkü sorumu doğru yere sorduğumdan eminim. böyle cevapları hiç bir zaman muhattap almam. eski üyelerden biri olarak rahatım. saygılarımla sedat.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın sbayyigit,
sitenin en üstünde bulunan müzük eklentisini kaldırmayı deneyebilirsiniz.
Bu tür uygulamalar siteyi yavaşlatır.

Ayrıca ülkemizde kullanıcıların büyük bölümü limitli ADSL kullanıyor.
Sitelere bu tür çok veri transferi gerçekleştiren eklentiler konulması bu ziyaretçilerin kotalarını zorlayabilir.

sbayyigit

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ms Office Pro Plus 2019
23-02-2026
Sayın sbayyigit,
sitenin en üstünde bulunan müzük eklentisini kaldırmayı deneyebilirsiniz.
Bu tür uygulamalar siteyi yavaşlatır.

Ayrıca ülkemizde kullanıcıların büyük bölümü limitli ADSL kullanıyor.
Sitelere bu tür çok veri transferi gerçekleştiren eklentiler konulması bu ziyaretçilerin kotalarını zorlayabilir.
ustam ilgin için teşekkürler. eklentiyi de kaldırmama rağmen hızında etkili olmadığı için tekrar yerleştirdim.

server sahibi ile görüştüm. serverlerine dahil olan bir kaç site adı verdi. kontrol ettiğimde onlar bayaa hızlılardı. yine de teşekkürler. saygılarımla....

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
size önerim şu olabilir plesk kontrol panel kullanıyorsanız domaininizi isapi modunda çalıştırırsanız daha verimli olacaktır