Arkadaşlık Sitesi yaptırmak...

Arkadaşlar,

Bir arkadaşlık sitesi yaptırmak istiyorum....standart (site içi mesajlaşma, profil oluşturma, detaylı arama, kendisini gezenleri görme vs...) gibi....kontrol paneli olacak....vs....

bununla ilgili firmalara başvuracağım da..nelere dikkat etmeliyim....tavsiye edeceğiniz firmalar var mı....sayfaların hızlı çalışmasını ve raporların sorunsuz görüntülenmesini istiyorum....

İlerde, hostingde vs..sorun yaşamak istemiyorum....

Uygun fiyat verebilecek yerler var mı bildiğiniz ayrıca...
Teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,

Bir arkadaşlık sitesi yaptırmak istiyorum....standart (site içi mesajlaşma, profil oluşturma, detaylı arama, kendisini gezenleri görme vs...) gibi....kontrol paneli olacak....vs....

bununla ilgili firmalara başvuracağım da..nelere dikkat etmeliyim....tavsiye edeceğiniz firmalar var mı....sayfaların hızlı çalışmasını ve raporların sorunsuz görüntülenmesini istiyorum....

İlerde, hostingde vs..sorun yaşamak istemiyorum....

Uygun fiyat verebilecek yerler var mı bildiğiniz ayrıca...
Teşekkürler
Ben 10 yıla yakın bir süredir İnternet Hizmetleri sunuyorum.

Bir ara ben de bir arkdaşlık sitesi kurarım diye
www.kanka.web.tr adresini almıştım öyle duruyor.

Burada sıkıntı siteyi hazırlmak veya kurmak değil, işletmek.

Genelde bu tür projeler bir akşam arkadaş ortamında
"Ya millet bu işlerden parayı götürüyor"
şeklinde başlayan sohbetlerin sonucunda ortayan çıkan bir fikir ile başlıyor.
Sonra işe girişilince işin maddi boyutu, siteyi işletmek için harcanacak efor görülünce ve daha nce yapılmayan piyasa artırmasında bu konuda ne kadar farklı sitelerin olduğu görülünce, bu heves ortaya çıktığı gibi kayboluyor.

Siz bu işi ne kadar ciddi düşünüyorsunuz?
Bence bunu çok iyi düşünün.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
Bence bu tür siteleri kurduktan sonra Hüseyin beyin dediği gibi işlevsel yönü çok önemli.
Bu önem arz eden konu sitenin müşterileri.
Ne yapmamız gerekiyor.
Hergün üye kaydı yapacaksınız,
her üye birbirine mesaj atacak.Hergün online üye bootları için kod bulacaksınız.Sanal bir "Sitedeki aktif kişi sayısı 1562 gib " olacak.Hergün o sitede hareket olacak..
Bunları ilk olarak siz yapacaksınız siteye giren "ooo bu site hergün güncell"" diyebilcek..
Tabi bu işler için zamanınız varsa mamayı kaparsınız.Yoksa kimse gelipte senin 1000$ yazılım ile kurduğun siteye cuk diye düşmez.He bu rada forum sitelerine üye olupta tırışkadan konularda sitenin reklemını vereceksin.;)
O işler göründüğü gibi kolay değil..Genede kolaygelsin.