Web Uygulama

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Herkese günaydın hayırlı işler. Ustalarım ben mermer fabrikasında çalışıyorum. gelen hammaddeleri takip için bir web uygulamaya ihtiyacım var. Bunu hazır programları kullanarak kendim yapabilir miyim yoksa önereceğiniz bir uygulama var mıdır bu konuda? İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Değerli görüşlerinizi bekliyorum hayırlı günler :)

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Hali hazırda kullandığım bir excel dosyam var ama malum 15bin satırı geçti ve boyut da fazlalaştı ve ağırlaştı.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 (64bit) - Türkçe
excelde kendiniz tablo oluşturabilirsiniz. Nasıl bir veri girişi oluyor, neleri takip etmek istiyorsunuz vs gibi konuları excel de çalışmaya başlamadan önce netleştiriniz.

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
excelde kendiniz tablo oluşturabilirsiniz. Nasıl bir veri girişi oluyor, neleri takip etmek istiyorsunuz vs gibi konuları excel de çalışmaya başlamadan önce netleştiriniz.
Ustam az önce de belirttiğim gibi detaylı çalışan bir excel dosyam var zaten. Ancak boyut 8mb ları buldu ve geçiyor. Artık web uygulama ile devam etmek istiyorum. Sebebi ise dışarıdan da gerektiğinde ulaşmak istememdir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 (64bit) - Türkçe
Ben mesaj atarken yazmışsınız göremedim =)
Excel dosyanızdan örnek bir kısmını ekleyebilri misiniz? Nasıl bir ihtiyacınız olduğunu anlayalım..

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
Ustam az önce de belirttiğim gibi detaylı çalışan bir excel dosyam var zaten. Ancak boyut 8mb ları buldu ve geçiyor. Artık web uygulama ile devam etmek istiyorum. Sebebi ise dışarıdan da gerektiğinde ulaşmak istememdir.
Merhaba Suddedly

Detayları murat@muratosma.com 'a ya da özel mesaj ile gönderebilirseniz bu konuda hizmet verebilirim.

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Örnek dosyayı ekledim. Tabi dosyada göreceğiniz en sağdaki sütunları sildim ama alınan hammaddenin cinsine göre bir parametre sayfasından ilgili hammaddenin fiyatını da en sağdaki sütuna getirip fiyatını hesaplaması gerekiyor.

Ekli dosyalar

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Maalesef hocam. Verilerin bu şekilde takibini yönetim uygun görmüyor.

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝2019 32 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
Merhaba @Suddedly,

Kullandığınız Excel dosyasını web ortamında dinamik etkileşimli olarak tasarlayabilmek için, Web Programlamada Orta seviyelerde bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Fakat bu durum sizi tam olarak tatmin etmeyebilir. Amatör olarak kullanacağınız 3.parti yazılmış scriptler, sizlere ne kadar makul görünse de Verilerin güvenliğini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle makul ücret karşılığında profesyonel kişilerden destek almanızın daha doğru olacağı düşüncesindeyim.

İyi çalışmalar.

Suddedly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365
Excel 2019
Anladım. Muhtemelen dediğiniz gibi olacak teşekkür ederim yine de.