Soru Userform Kodlama

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit

merhaba arkadaşlar ekte personel listem var. personel listesine userform ekledim yalnız veri giriş kodlamalarını yapamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit
Deneyiniz
Çok teşekkür ederim .
forma bir kaç ekleme daha yaptım. "BUL"SİL"DEĞİTİR" Butonları ekledim. Birde " RAPOR AL"(İŞTEN ÇIKANLARIN RAPORLARI) ,ıban numaras,banka adı, telefon numarası gibi verileri da tabloya< eklemek istiyorum. Rica etsem onların kodlamalarında yardımcı olabilirmisiniz. ,bir tarih texbox tarih formatına güre ayarlanır mı? bu son :).

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
TR 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-10-2022
Userforma Sil ve değiştir kısımları eklendi ayrıca ben gerekli olduğu için listboxta ekledim diğer isteğiniz olan rapor al kısmını anlayamadım

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit
Userforma Sil ve değiştir kısımları eklendi ayrıca ben gerekli olduğu için listboxta ekledim diğer isteğiniz olan rapor al kısmını anlayamadım

Çok teşekkür ederim minnettarım . son bir ricam sizde personelin "işten çıkış tarihi" verisi ve" banka adı ve ıban" verilerinide listeye ekleme istiyorum rica etsem son bir kez daha yardımcı olurmusunuz....

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit
birde forma listbox ekleyerek çok iyi yaptınız. mesela formu yeni sayfa eklesek o sayfada "form aç" bununu o sayfaya taşısak kayıt formu listenın öne değilde bos sayfaya gelse daha estetik olmazmı sizce ?

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit

Murat hocam gerekli eklemeleri yaptım. sadece bir kaç kodlama kaldı yardımcı olursanız sevnirim. hakkınızı helal edin çok zahmet verdim size . :)

Excel Vers. ve Dili
TR 2016
21-10-2022
birde forma listbox ekleyerek çok iyi yaptınız. mesela formu yeni sayfa eklesek o sayfada "form aç" bununu o sayfaya taşısak kayıt formu listenın öne değilde bos sayfaya gelse daha estetik olmazmı sizce ?
Bu şekilde açılsa daha estetik olur ancak bu çalışmayı açarken arkada başka excel çalışma kitabı açık olmamalı yoksa hata verir

Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR - 64 Bit
Bu şekilde açılsa daha estetik olur ancak bu çalışmayı açarken arkada başka excel çalışma kitabı açık olmamalı yoksa hata verir

Murat hocam çok tşk ederim. Hocam gerekli eklemeleri yaptım. sadece bir kaç kodlama kaldı yardımcı olursanız sevinirim. hakkınızı helal edin çok zahmet verdim size .

Excel Vers. ve Dili
TR 2016
21-10-2022
çok teşekkür ederim .zahmet verim size. son bir sorun ilk acılışta hata veriyor. formu kapatıyorsunuz kapattıktan sonra sayfa kapalı gözüksede açık olarak kalıyor....
Formu direk kapatmayın önce Excel butonuna basıp Excel sayfasına gelip ondan sonra çıkış yapın formu x işaretinden kapatırsanız Excel arkada açık kalır

Excel Vers. ve Dili
TR 2016
21-10-2022
Formunuza Excel butonu ekledim ona tıklayıp sonra excelin X işaretinden kapatın formdan da ayrıca kod yazılarak kapatılabilir