Taksitli Satış & Müşteri & Stok Takip Programı

kardeşim eline sağlık çok güzel bir çalışma , yapmak istediklerimin tamamında esin kaynağı oldu saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
tebrik ederim güzel yapmışsın eline saglık kardeş

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
emek ve paylaşımın için çok teşekkür ederim. oldukça zorlanarak yapacağım program yerine bu programı kullanacağım. tekrar çok teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2003 TR
Öncelikle emeği geçen arkadaş(lar)ımıza sonsuz teşekkürler. Her küçük işletmenin işini görebilecek gayet hoş bir program. Emeğinize sağlık.

Programı açamayan arkadaslar ben yeni indirdim ve çalıştırdım. Girişte ilk karşınıza çıkan şifre panelini kapatıp, accessinizin verdiği güvenlik uyarısına seçeneklerden "Bu içeriği etkinleştir" demeyi unutmayın.
Daha sonra şifre paneli tekrar karşınıza çıkıcak. Üstten bir kullanıcı seçin şifreyide
123
olarak girin. Şifre doğru sorun yok yani.
Program içinde bazı yönetim alanlarında soracağı şifrelerde arkadaşımızın dediği gibi
1985

Umarım sizinde işinizi görür.

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP PROFESSİONAL
Ellerinize sağlık. güzel bir program olmuş. başarılarınızın devamını dilerim. izin verirseniz bende bu programı kendime uyarlamak istiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP PROFESSİONAL
syn göçebe81 proğram para birimini tl olarak gösteriyor bunun değişikliğini nerden yapabiliriz. ytl olarak görünmesini istiyorum.ve firma adını değiştirmek istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşk ederim.

Excel Vers. ve Dili
trkçe
merhaba ellerine sağlık süper olmuş
fakat ben bu programın ismini değiştirebilirmiyim.nasıl yapacağım bunu

Excel Vers. ve Dili
access,exel,pascal
ARKADASIM BEN PROGRAMA GİRİŞ YAPAMADIM YA ŞİFRE YANLIŞ GALİBA 123 YAZIORUM KABUL ETMİO erdigursoy@hotmail.com ADRESİNE ŞİFREYİ BİLEN Bİ ARKADAŞ MAİL ATABİLİR Mİ? LÜTFEEEN...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
arkadaşım çok güzel olmuş eline sağlık. ben de access de yardımlaşma sandığı programı yaptım ama çekebileceği kredi, çekilan kredi faizi hasaplanması gibi alanları yapıyorum hesaplamaları doğru yapıyor. ama hesaplanan değeri ana tabloya kaydedemiyorum çözüm önerin varmı. varsa lütfen cigle_06@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
Çok harika bir çalışma olmuş.
Yalnız ürün satışında problem yaşıyorum. Örneğin. Bir adet masayı stoklara ekledim. Ancak o masayı bir türlü satamıyorum. Sürekli hata veriyor. Ürün seçemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
Merhaba üstadım,
bu program bir harika.
ancak bunun kaynak kodlarınıdıa versen en azından kendimi geliştirsek olmazmı acaba.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
programı açamıyorum, ingilizce 2003 ofise kullanıyorum this program was communicating with OLE SERVER or ActiveX control gibi birşeyler diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.