Stok Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Office 2010(64 bit) - Türkçe
Merhabalar,
yeni hazırlamış olduğum Stok takip programını sizlerle de paylaşmak istedim.
Program şantiye bazında çalışan işletmelerin hangi şantiyeye hangi malzemeyi verdiğinin takibini, elindeki malzemelerin aktif stok durumunu görebilecekleri özellikler içermektedir. İsteyen arkadaşlar kendilerine göre programı editleyerek kullanabilirler. Genel anlamda stok takibi yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir programdır. Bir şantiye işletmesi için tasarlamış olduğum programdır. Şu an aktif bir şekilde kullanmaktadırlar.
Program ile:
* Liste halinde Birden çok malzemelerin girişini yapabilir,
* Stoğunuzda bulunan malzemelerin çıkışını yapabilir,
* Stok durumunu listeleyebilir,yazdırabilirsiniz.
* Giriş-Çıkış yapmış olduğunuz malzemeleri detaylı olarak sorgulayabilir, listenin çıktısını alabilirsiniz.
* yeni malzeme tanımı, şantiye tanımı, malzeme birimleri tanımlayabilirsiniz.

(Access2007 sisteminizde yüklü olmalıdır.)

Yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Değerli bir çalışma.. Bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz..

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Paylaşım için teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2007
Şantiyeci olduğum için böyle bi program arıyordum, kullanmaya başladıkan sonra size fikir ve önerilermi sunacağım, teşekkurler

Excel Vers. ve Dili
2003TR
slm

bu programda biraz değişiklik yapıp aşağıdaki dosyaya nasıl uyarlayabilirim.yardımlarınızı bekliyorum.şantiye taleplerini+ bu talep sonrası siparişlerin firmalara göre toplamını+sevk tarih ve miktarlarını vs.gösteren bir program yada forma ihtiyacım var.saygılarımla iyi seneler

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
bu programda biraz değişiklik yapıp aşağıdaki dosyaya nasıl uyarlayabilirim.yardımlarınızı bekliyorum.şantiye taleplerini+ bu talep sonrası siparişlerin firmalara göre toplamını+sevk tarih ve miktarlarını vs.gösteren bir program yada forma ihtiyacım var.saygılarımla iyi seneler
Merhaba..

Konudaki uygulama access ile hazırlanmış.. Excele uyarlamak veya tersi (veritabanı mantığından dolayı) pek mümkün değil..

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
kardeşler bunun içindeki malzeme miktarlarını nasıl sıfırlayacagız peki.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Merhabalar,
yeni hazırlamış olduğum Stok takip programını sizlerle de paylaşmak istedim.
Program şantiye bazında çalışan işletmelerin hangi şantiyeye hangi malzemeyi verdiğinin takibini, elindeki malzemelerin aktif stok durumunu görebilecekleri özellikler içermektedir. İsteyen arkadaşlar kendilerine göre programı editleyerek kullanabilirler. Genel anlamda stok takibi yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir programdır. Bir şantiye işletmesi için tasarlamış olduğum programdır. Şu an aktif bir şekilde kullanmaktadırlar.
Program ile:
* Liste halinde Birden çok malzemelerin girişini yapabilir,
* Stoğunuzda bulunan malzemelerin çıkışını yapabilir,
* Stok durumunu listeleyebilir,yazdırabilirsiniz.
* Giriş-Çıkış yapmış olduğunuz malzemeleri detaylı olarak sorgulayabilir, listenin çıktısını alabilirsiniz.
* yeni malzeme tanımı, şantiye tanımı, malzeme birimleri tanımlayabilirsiniz.

(Access2007 sisteminizde yüklü olmalıdır.)

Yorumlarınızı bekliyorum.
Sayın Mehmet Bey,Ben Access 2007 yüklü olmadığı için proğramınızı açıp inceleyemedim.office 2003 versiyonu kullanıyorum.Bilmem dikkatinizi çektimi,ama benim de Stok takip cetveli başlığı ile açtığım bir konu var.O konuya yardımcı olacak kimse bulamadım.İnceleyip yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürlerimle..

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Merhaba,
5 adet Ø50 çapında 6 mt boyunda C1040 malzeme aldım, bu malzemenin 1 boyunun(6 mt) 2 metresini kullandım. kalan 4 adet Ø50 çapında 6 mt malzeme ve 1 adet Ø50 çapındı 4 mt yi görmek için stok takip programı lazım. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2013
çok sağolasın arkadaş ellerine emeğine sağlık. hayırlı kandiller. gecen mübarek olsun

Excel Vers. ve Dili
2007 tr
bir şantiyeci olarak çok işime yarayacak arkadaşım eline ve emeğine sağlık

ural66

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 tr
Hocam emeğine sağlık. Güzel bi çalışma.. Ben hayran kaldım. Ben de bunlara benzer bişeyler yapmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremiyorum. Deneme yanılmayla olmuyor maalesef..

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
slm

slm bana bu proğramda ilğili yardıma itiyacım var...

Excel Vers. ve Dili
2007 TÜRKÇE
Syn. Mehmet bey ben size iki adet dosya ekliyorum eğer vaktiniz olurda yaparsanız sevinirim ben çok iyi bilmediğim için yapamıyorum size zahmet kantin sayım cetvelinde 2012 aralık taki gibi bir rapor alacak şekilde birde kantin fiyat listesi ürün isimleri ve satış fiyatları yazacak şekilde bir rapor gerekiyor
Ambar sayım cetvelinde ise ay içinde ne kadar ihraç yapmışız onlar lazım mümkünse vaktiniz olursa yaparsanız çok sevinirim Allah razı olsun teşekkürler.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Merhaba,
5 adet Ø50 çapında 6 mt boyunda C1040 malzeme aldım, bu malzemenin 1 boyunun(6 mt) 2 metresini kullandım. kalan 4 adet Ø50 çapında 6 mt malzeme ve 1 adet Ø50 çapındı 4 mt yi görmek için stok takip programı lazım. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim.

Bunu yapacak kimse yok sanırım. Bunca zaman cevap verilmediğine göre...

Excel Vers. ve Dili
2010
s.a arkadaşlar proğramlamada bilgisi cüzi olan biriyim.yardımlarınıa ihtiyacım var.depoya giren ve çıkan mamullerin adedinin ve mamulun hangi rafta olduğunun takibini yapabileceğim bir proğrama ihtiyacım var.netten bakındığım indirdiğim proğramların çoğunda karışıklığa sebep olacak bölümler mevcut.(fatura fiyat bölümü gibi kısımlar bunlarla işim olmadıgından sadece mamullerin ne kadar geldiği ne kadar çıktığı ve hangi rafta olduğuyla alakalı kısa ve öz bir proğrama ihtiyacım var.ürünleri tanıtıp hangi rafta oldugunun kaydıyla birlikte izlenebilirliğini sağlamak istiyorum.bu konuda yardımlarınız olursa yapabileceğim sadece Allah razı olsunla bir dua..şimdiden alakanız için teşekkürler.