site ve apartmanlar için cari hesap programı

Excel Vers. ve Dili
2003
Site yön. programı

Merhaba hocam
site yönetim programına ihtiyacım var gönderebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
Merhaba.

Program için teşşekkürler gerçekten emeğine sağlık.

Yalnız borç türü açılır liste boş geliyor.Herhangi birşey yazamıyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
arkadaşım eline sağlık yapabilirsen bunun asp web tabanlı modülünü yaparsan iyi olur

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
Programı 3 kez indirdim tüm önerilerinizi uyguladım ama açmıyor boş access sayfası çıkıyor İlgilenirseniz sevinirim

manisali50

Banned
Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Bir çok arkadaşın dediği gibi program açılmıyor arkadaşlar..Boş access sayfası çıkıyor.. İlgilenirseniz iyi olur

Excel Vers. ve Dili
2000
hocam mrb.
proğram için eline sağlık sanırım burdan indiremiyoruz 60 kişilik dairesi olan site yöneticisiyim
böyle bir proğrama ihtiyacım var gönderirsen çok memnun olurum. şimdiden tşkr.
saygılarımla... apeh61@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar programın açık halini ekliyorum.

programın hakkında bölümünde gerekli detaylı açıklamayı yapmaya çalıştım orayı detaylı bir şekilde okursanız çogu sorularınıza yanıt bulacagınızı sanıyorum

sorunsuz çalışan bir programdır verdiğim arkadaşlar en ufak bir sorun olmadan kullanabiliyorlar.

unutmayın bu programı kullanan arkadaşlar insiyatif oldugu gibi programdadır.

son olarak bu programı yaptım ve işi bıraktım. programı kullanacak arkadaşlar bu şekilde kullanmak zorundalar

önemli not: programı xp de yaptım ve 2003 office kullandım başka işletim sisteminde ve office programında nasıl çalışır bilemiyorum.kullanacak arkadaşlar bunu göz önüne almaları gerekir

Merhaba.

Program için teşşekkürler gerçekten emeğine sağlık.

Yalnız borç türü açılır liste boş geliyor.Herhangi birşey yazamıyorum.
ekle bölümünde borç tipi yeri mevcut oradan açılan hücreleri tanımlayabilirsiniz

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007
[llerine saglık program güzelde mde dosya paylaşman pek şık olmamamış malum paylaşım formu burası emegine saglık yinede[/QUOTE]

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2021 TR 64 Bit
Sayın BKCAN,

Dosyayı açtığımda boş sayfa gelmekte ve anamenuformunu cift tıkladığımda da aşagıdaki hata yı veriyor.

Yardımcı olursan sevinirim.

Ekli dosyalar

yuzun23

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 64 Bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
17-01-2026
Elinize saglık, çok güzel olmuş. Mümkünse bana program açık olarak da gönderebilir misiniz. Selamlar. yukseluzun1453@hotmail.com