Şirket Otomasyon (Gelir-Gider-Alış-Satış-Stok-Çalışan) takip

mt621

Altın Üye
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-09-2028
ço güzel olmuş eline saglık

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
sayın göçebe gerçekten çok harika çok güzel değişiklikler yapmışsınız eski altyapınızın üzerinde ama halen daha süre gelen bir eksikliğinizi belirtmeden geçemeyeceğim programlarıjnızın hepsini biliyorum aşağı yukarı ama hepsinde olduğu gibi bunda da tek eksik olan müşteri mal satışı yapacağımız zaman ürün listesine satacağımız ürünnün baş harfini yazdığımızda o harfle başlayan ürünler sıralanmıyor.. onun haricinde herşey harika olmuş ellerinize emeklerinize sağlık

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
çok harika olmuş teşekkürler ama alış formu göremedim acaba yalnışmı yazılmış obaşlıkta kontrol edersen seviniriz. teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
teşekkürler

Kardeşim eline koluna sağlık çok şahane bir prg. mutlaka kullanacağım.
paylaştığın için çok çok teşekkürler.

ahmet yenginoğlu

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Emeğine sağlık dicemde, sayın göcebe , programın admin şifresi nedir, kullanıcı olusturma vs, ayrıca kaynak kodları acık demişsiniz bende göremedim, bu işte bir tezat var, bir bakınız lütfen.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
yolunuz açık olsun üstadım çok saolun kodlar sayesinde kendimi geliştirebileceğim çok güzel bir örnek

AdemCan

Altın Üye
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Emeğine sağlık dicemde, sayın göcebe , programın admin şifresi nedir, kullanıcı olusturma vs, ayrıca kaynak kodları acık demişsiniz bende göremedim, bu işte bir tezat var, bir bakınız lütfen.
Merhabalar arkadaşlar.. ilk önce sayın göçebeye teşekkür ederim,çalışmalarında başarılar dilerim..
Arkadaşlardan bazıları admin şifresini ve kullanıcı tanımlamadaki şifreleri sormuş.. şöyle yadımcı olmak isterim
ilk önce programı açarken arkadaşımızın vermiş olduğu kullanıcı ismi ve şifresiyle giriyoruz programa. Kullanıcı adı ALİ şifresi 123 bu admin
program açılınca Kullanıcı tanımlama bölümüne giriyoruz ki buraya giriş şifresi 1985 buradan istediğiniz şekilde kullanıcı ve şifre düzenleye bilirsiniz..
Programın açık kaynak olmasına gelince programın sayfalarını göre bilmek için, programı açarken SHIFT tuşuna basılı tuturak açıyoruz ve karşımıza güvenlik uyarısı geliyor SHIFT tuşunu bırakmadan AÇ butonuna tıkladığımızda programın sayfaları ekrana gelir.. bu şekilde kodlara ulaşabilirsiniz..
Saygılarımla.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.:bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Merhabalar arkadaşlar.. ilk önce sayın göçebeye teşekkür ederim,çalışmalarında başarılar dilerim..
Arkadaşlardan bazıları admin şifresini ve kullanıcı tanımlamadaki şifreleri sormuş.. şöyle yadımcı olmak isterim
ilk önce programı açarken arkadaşımızın vermiş olduğu kullanıcı ismi ve şifresiyle giriyoruz programa. Kullanıcı adı ALİ şifresi 123 bu admin
program açılınca Kullanıcı tanımlama bölümüne giriyoruz ki buraya giriş şifresi 1985 buradan istediğiniz şekilde kullanıcı ve şifre düzenleye bilirsiniz..
Programın açık kaynak olmasına gelince programın sayfalarını göre bilmek için, programı açarken SHIFT tuşuna basılı tuturak açıyoruz ve karşımıza güvenlik uyarısı geliyor SHIFT tuşunu bırakmadan AÇ butonuna tıkladığımızda programın sayfaları ekrana gelir.. bu şekilde kodlara ulaşabilirsiniz..
Saygılarımla.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.:bravo:
Geç oldu ama temiz oldu , ellerinize emeklerinize sağlık, şimdi kuşa benzedi sayın faye_efsane :)

Excel Vers. ve Dili
access-excell-v-basic
ÇaliŞmalarinizda BaŞarilar Dİlerİm Saygilarimla

Excel Vers. ve Dili
access-excell-v-basic
çok teşekkür ederim prg için saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
access-excell-v-basic
Güzel program Emeğinize sağlık....

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
Güzel program Emeğinize sağlık....

Excel Vers. ve Dili
03
merhaba arkadaşlar....
yeni demiyorum ama yeniden düzenlediğim bir proğramla karşınızdayım.
proğramın kodları açık.
iyi günlerde kullanın.
ama görüşlerinizi lütfen belirtin.

kulllanıcı adı: ALİ
ŞİFRE :123
Selam,

dosyayı indiremiyorum :???