Sayfaları gizleyip userform ile verileri girmem mümkünmü

Excel Vers. ve Dili
2003
ekteki örnek dosya da bir takım işlemler yapmak istiyorum ama malaesef daha ileri gidemedim ilginiz için şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Sn. Stres dosyanız ekte sunulmuştur. İnceleyiniz.
selamlar.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL2003
Bunada bir bak

Arkadaşım umarım işine yarar senin anlattığına göre benim anladığım bu kolay gelsin

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
Sn. Stres dosyanız ekte sunulmuştur. İnceleyiniz.
selamlar.
kusura bakmayın bu gün balığa gideceğim için akşam erkenden yatıp bakmamıştım şimdi geldim balıktan ve sizin değerli yardımlarınız gördüm gayet iyi çalışıyor ikiside elinize sağlık şimdi nasıl yapıldığını incelemeye başlıyacağım anlayamadığım yerde yine yardımlarınıza başvururum

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşım umarım işine yarar senin anlattığına göre benim anladığım bu kolay gelsin
eline sağlık teşekkürler bu dosyada aslında benim anlatamadığım bir eksik vardı onu butonlarla giderdim ancak ana menüden çıkarken kapat butonu yada çıkış butonu ile çıkmak istedim çıkış butonu yaptım hata veriyor sanırım sadece exit demem yeterli değil dosya ekte bakarsanız excel sayfasına ulaşmak için ana menüdeki EXCEL simgesine tıklayınız

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
son mesajımdaki çıkış butonunu hallettim ama bu sefrede userform1 e yazdır butonu ekledim ve sayfa1 i yazdırmasını istiyorum ama sanırım bir hata yapmışım ben sayfa1 yazdırmak isterken sırasıyla userform2 ve userform3 açılıyor isterseniz yazıdır butonu eklediğim dosya yı gönderebilirim.Kısaca yapmak istediğim şu Ana menüde veri girişi adlı userforma eklediğim yazdır butonuna tıkladığımda gitsin sayfa1 2 adet yazdırsın

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Merhaba
Kod:
On Error Resume Next
 With ActiveSheet.PageSetup
.PrintTitleRows = [COLOR="red"]"$1:$1"[/COLOR]
        .PrintTitleColumns = ""
.LeftMargin = Application.InchesToPoints[COLOR="red"](0.1)[/COLOR]
.RightMargin = Application.InchesToPoints[COLOR="red"](0#)[/COLOR]
.TopMargin = Application.InchesToPoints[COLOR="red"](0.6)[/COLOR]
.BottomMargin = Application.InchesToPoints[COLOR="red"](0.2): [/COLOR]End With
 ActiveSheet.PageSetup.PrintArea = [COLOR="Red"]"a1:F" & [a65536][/COLOR].End(3).Row + 2
ActiveWindow.SelectedSheets.PrintOut Copies:=[COLOR="red"]2[/COLOR], Collate:=True
Hücre aralığı ve kopya sayını, gerekirse sayfa adını düzenleyiniz.
Kenar boşluklarını ayarlayabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003
teşekkür ederim ellerin dert görmesin