Satınalma Takip Programı

nihatkr

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
2010 Türkçe
2013 Türkçe
OFİS 365
örnek yenilenmiştir.

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 türkçe
Rica etsem, bir kez daha yükleyebilir misiniz ?

Teşekkürler,

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
sayın nihatkr çalışmanızı henüz yeni gördüm
bu konulara ilgim var ama çok acemiyim. size çok saçma gelmezse bir soru soracağım.
bu program access kurulu olmayan bilgisayarda çalışır mı ?
cevabınız ve çalışmanız için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excel2002 türkçe
SAyın nihatkr ;

Elinize sağlık güzel olmuş . Henüz tam olarak denemedim . Ancak kullanışlı bir durumda gibi görünüyor . Teşekkürler ...

FPDTC.dll Version 1.0 hatası system32 altına atmamıza rağmen bu sorun gıtmedi office 2007 kullanıyorum

Excel Vers. ve Dili
plus 2013 türkçe
merhaba ben programı indirmeye çalışıyorum ama indiremiyorum, sürekli olarak boş ekran çı8kıyor önüne bende geri demek zorunda kalıyorum

Excel Vers. ve Dili
plus 2013 türkçe
ben ilk programı indirdim. ama program bazen çalışıyor bazen de run time eror 424 veriyor sorun nerde acaba

Excel Vers. ve Dili
2003
Program indirilebiliyor. Sanırım sorun sizin PC' den kaynaklanıyor.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Programı çalıştıramıyorum

Kullanmaya çalıştığınız uygulama bir nesne, tür kitaplığı, DLL veya dış veritabanı olarak çözümleyemediği bir başvuruya sahip.* Nesne, tür kitaplığı, DLL veya veritabanı silinmiş ya da yeniden adlandırılmış. Bir işlem yapılması gerekip gerekmediğini belirlemek için Visual Basic Düzenleyicisi'nin Başvurular iletişim kutusundaki (Araçlar menüsü) Kullanılabilir başvurular listesini inceleyin. Bu uygulamayı siz oluşturmadıysanız, sistem yöneticisine veya programcıya başvurun.
Kullanılabilir başvurular listesindeki başvurunun önünde "EKSİK:" yazması durumunda, başvuru artık gerekmiyorsa önündeki onay kutusunun işaretini temizleyerek başvuruyu kaldırın. Başvuruyu hala kullanmanız gerekiyorsa, Kullanılabilir başvurular listesindeki "EKSİK: <başvuruadı>" girişinin onay kutusunu temizleyin ve Gözat... düğmesini kullanarak dosyaya yeni bir başvuru oluşturun. Bu yüklenmiş bir veritabanı uygulamasıysa, uygulamayı yeniden yüklemeniz veya onarmanız gerekebilir.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
satınalma programı hk.

arkadaşlar merhaba, mesajlarınızdan anladığım kadarı ile satınalma programını sorunsuz kullanabiliyorsunuz ben programı açığımda ve menülere girdiğimde hata veriyor.bunu nasıl çözebilirim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
program

son hali mevcutmudur? Bir kaç sorum olacak bu program üzerine?