Personel İzin Takibi

Excel Vers. ve Dili
2007
arkadaşlar elinde bu dosya olan varsa tekrara yükleyebilirmi? malum nedenlerden dolayı dosya silinmişti..:(

Excel Vers. ve Dili
200 english
arkadaşlar malesef sitedeki dosyaların %90 ı indirilmiyor. konuya bir çözüm bulabilirseniz sevinirim şimdiden tşkler.

Excel Vers. ve Dili
2000
eline sağlık
henüz bakmadım ama içinde emek olan her şey güzeldir

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
örnek

arkadaşlar daha önce iş yerim için yapmıştım işinize yaramı bilemem isteginize göre degiştirebilirsiniz
sayın zülal İŞÇİ izin takibi SON.rar yazısının üstüne çift tıklayın sonra kaydet butonuyla kaydedin hepsi bu kadar

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel 2003
slm dosyayı açamıyorum nasıl kaydetmem gerekiyor. Yardım edebilir misiniz?? Teşekkürler şimdiden

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2010 TÜRKÇE
herkese merhaba arkadaşlar öncelikle ben bu forma yeni üye oldum çok güzel kaliteli bir forum olmuş emeği geçen herkesin ellerine sağlık :
sorum şu:
ben bu çizelgeye birde ücretsiz izin formülü koymak istiyorum nasıl yapabilirim acaba yada yardım sever bi arkadaşım ekleye bilirmi ??

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Güzel bir çalışma olmuş,emeğinize sağlık. Böyle çalışmalarınızın devamının gelmesinide temennni ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Selamlar.Arkadaşlar bu programın veya başka bir Access ile yapılmış programın Pazar , dini ve resmi tatilleri izin toplamı dışında hesaplayanı var mı?
Elinde olan arkadaşlar yardımcı olurlar mı?