Bilgi Ömer Baran Yasaklama Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Bu arada, yukarıda @Suskun 'un mesajını 4-5 defa okudum, aklıma takılan şeyleri burada kendisine sormak istedim....

.........
.......
Bu mesajı atan adama bir de madalyamı taksaydı? Neymiş yapılan Rakı balık muhabbeti imiş. Davete(!) icabet edenlere ve nedenlerine şaşıyorum.
.....
..
Yukarıdaki alıntıda, "mavi" renkli kısım, konu başlığındaki kişi ve @Hüseyin Bey ile ilgili...... Devamındaki "kırmızı" bölüm @Necdet Bey 'in konuyu yumuşatma gayretiyle özel mesaj yerine forum genelinde bana hitaben yazdığı bir husus. Peki, aynı satırdaki "turuncu" renkli bölümde bahsedilen "davet" şimdi hangi "davet" oluyor ? Konu başlığındaki kişinin forum üyelerine yazdığı özel mesajlardaki "davet" mi, yoksa @Necdet Bey 'in daveti mi?

.......
.....
..
Mesela Forumun kalitesini düşüren "Kümesteki Tilkiler" den arındırılabilir. (ikide birde müşteri arayan kadınlar gibi şu fiyata bu fiyata şurada muhabbeti)
....
...
..

Takıldığım bir başka konu ise; aşağıdaki yukarıdaki alıntıda bahsedilen "Kümesteki Tilkiler" ifadesi. Bununla ilgili olarak kim veya kimlerin kastedildiğine dair "isim" vererek açıklama yapılmasını bekliyorum.

Forumun genelinde isim vermeden böyle bir tabirle bahsedilmesi, bu konuyu okuyanlarda şüphe uyandıracaktır. Şahsen ben kendim, üzerine gereğinden fazla düştüğüm ve emek verdiğim dosyaları cüzi bedelle verdiğim oldu. Bunun sayısı da çok kısıtlıdır, çünkü bilgiye bu kadar çabuk erişilebilinen bir devirde genelde herkes işini bedelsiz halletmek ister. Şimdi, bu "kümesteki tilkiler" tabirini ben üzerime alınsam, bu sefer de, aynı cümlenin devamındaki "müşteri arayan kadınlar" ifadesini nereye koyacağımı bilemedim...... çünkü bu, başlı başına bir "hukuki dava" konusu.

Sn. @Suskun ; bu konulara da açıklık getirirseniz, sevinirim...

.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın Baran beni de davet etti ve bende üye oldum. Her 2 siteden de istifade ediyorum. Davet ederken bu siteyi bırakıp benim siteye gelin demedi. Yeni bir site kurdum oraya da üye olur musunuz dedi. Yanlış anlamayın amacım savunmak değil ama kaş yaparken göz çıkarmayın. Rakı balık muhabbeti hoş olmadı bence
İçkiyi bu kadar da büyütmeyin. Espri ile karışık Haluk bey ve bir kaç arkadaş buluşup bir yemek davetiydi. Bu sitede de bu dünyada da içen de var içmeyende. Büyütmemek gerek.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bilgi verildi, yorumlar, öneriler ve eleştiriler alındı.

Herkese teşekkür ediyorum.
Konuyu artık kapatmakta fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...