Logo'da Cari Muhasebe Kontrol Aylık

Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2007 PRO TR - Win7 X64
Selamlar,

Cari hesap kartların bağlı olduğu muhasebe hesabının aylık olarak karşılaştırma raporu ektedir.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013-türkçe
Vedat Bey Merhaba , bu raporda mahsup işlem bakiyelerini hesaplamıyor sanırım, mahsup işlemlerini kod'a nasıl ekleriz?Syg.Tşk.

Excel Vers. ve Dili
Selamlar,

Muhasebe tarafında yapmış olduğunuz işlemlerin toplamı Muhasebe Cari tarafında yer alır. Mahsup veya başka bir fiş türü de girseniz toplamını alır. Modüllerden giriş olmadığı için Cari bölümünde toplam gelmez.

Burada'ki amaç muhasebeleşme işlemi yapılan kayıtların toplamını almak.

Siz isterseniz ki ben muhasebe tarafından (Mahsup,Tediye Vb) tutar girişi yaptığım işlemlerin cari hesabın muhasebe bilgisini bulup onu cari toplama ilave eklemek isterseniz bunun çözümünü bu kod ile alamayız. Ekstradan çözüm yazmak gerekir.

hbgny

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Excel Office 2013 Türkçe
Merhaba,
Raporunuzu sürekli kullanıyorum. Elinize sağlık. Çok işime yarıyor. Yalnız, bazı müşterilerde fark olmamasına rağmen karşılaştırma da hata veriyor. İncelediğimde kasa üzerinden yapılan alış ve satış işlemlerinden kaynaklandığını gördüm. Böyle işlemlerin bakiyelerini cari toplam kısmında eksik topluyor. Boş vaktiniz olursa bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
Merhaba,

Kasadan yapılan nakit ödemeleri dahil etmiştim ondan dolayı olur.
Aşağıdaki dosyada kasadan kapatılmış ödemeler dahil değildir.

Ekli dosyalar

hbgny

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Excel Office 2013 Türkçe
Çok teşekkür ederim. Bu tam istediğim gibi. Çok kullanışlı ve iyi tasarlamışsınız.