Foruma Tekrar Merhaba!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
hüseyin bey,
öncelikle geçmiş olsun,ayrıca yeni formumuzda hayırlı olsun diyorum.
99 lu mesajınızın üzerine söylenecek hiç bir söz yok.
emeğiniz ve paylaşımlarınız için size üstad arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 Türkçe
Sayın Hüseyin hassasiyetinizi gerçekten kutluyorum. Foruma yaklaşık bir aydır iştirak ediyorum ve bu sayede excel'im çok gelişti. saolsun arkadaşlara soruyorsunuz anında cevaplıyorlar. Cevaplamayı bir borç biliyorlar san ki bu işi ücret karşılığı yapıyorlarmış gibi.
Buarada hemşerim sayılırsınız Ben de Çerkezköy doğumluyum yakınız yani:))

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
........
....
Bizler yaptıklarımıza karşılık ne bir teşekkür ne bir menfaat bekliyoruz.
Ancak bu gibi mesajlarda şevkimizi kırmıyor değil.

Türk insanının mayası sevgi ve saygı üzerine kuruluydu bir zamanlar.
Daha "empati" sözcüğü telaffuz edilmezken, bu millet bu anlayışı kendine rehber edinmişti.
Komşunun bayramlığı yoksa kendisi de bayramlığını giymezdi, komşusu üzülmesin diye.
Sizin yazdığınız gibi mesajları okuyunca bazen "ne hale geldik" diyorum, ve sonra utanıyorum.
Çünkü bu forumda o bildiğimiz sevgi saygı insanlarından o kadar çok var ki.
Bunu görünce yeniden heyecanlanıyor ve onlar her şeyin güzelini hak ediyor diyip elimizden geleni katlayarak paylaşmaya devam ediyoruz.
.

:bravo: - :bravo: - :bravo:​

.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Haluk beyin alıntı yazısına aynen alkışlıyorum.
Hüseyin bey kim tutar sizi...

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli dostum Hüseyin beyin duygularımızı çok güzel ifade eden mesajını yürekten destekliyorum. :bravo:

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Desteklememek olası mı Levent bey.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Sn Hüseyin beyi bende destekliyorum..:)

usta07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Yunus Emre’nin tabiriyle "yaratılanı sevelim, Yaradan’dan ötürü".
Ya da Hz. Ali’nin Mısır’a tayin ettiği valiye yazdığı mektupta dediği gibi;
“kapına gelen ya dinde kardeşin, ya da yaradılışta eşin” sözünü kulağımıza küpe yapalım.
Bu formda olanlara bu yakışır.
Sevgi ve Saygılarımla,

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 TR | Excel 2013 TR
Tüm Excel.web.tr sevenlerine geçmiş olsun. Uzun zamandır iş yoğunluğu/dağınıklığı nedeniyle foruma girememiştim... Yazık.

Hüseyin Bey, yasal takibat başlattınız mı acaba? Yaptığını bu korsanın yanına kar bırakmadınız inşallah!

Biliyorum uzun sürer ama sonuca ulaştırılıyor, ciddiye alınıyor bilişim suçları.

Excel Vers. ve Dili
officce XP - türkçe
gördüğüm kadarıyla bu forum excel konusunda sıkıntıya düşüldüğünde sığınılan bir liman gibi...bilenler bilmiyenlerin excel ile ilgili sorunları ve sorularıyla kendisinin gibi ilgileniyor ve çözüyor, kaldı ki hiç kimse buna mecbur değilken... herkes yeni şeyler öğrenebiliyor. bu tür forumların böyle sorunlar yaşaması, kapanması vb.. takip edenler için bir kayıptır diye düşünüyorum.. bu nedenle forumu takip eden herkese geçmiş olsun ve foruma emeği geçen herkese teşekkürler, saygılar......

Ayhan Ercan

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365- Türkçe
gördüğüm kadarıyla bu forum excel konusunda sıkıntıya düşüldüğünde sığınılan bir liman gibi...bilenler bilmiyenlerin excel ile ilgili sorunları ve sorularıyla kendisinin gibi ilgileniyor ve çözüyor, kaldı ki hiç kimse buna mecbur değilken... herkes yeni şeyler öğrenebiliyor. bu tür forumların böyle sorunlar yaşaması, kapanması vb.. takip edenler için bir kayıptır diye düşünüyorum.. bu nedenle forumu takip eden herkese geçmiş olsun ve foruma emeği geçen herkese teşekkürler, saygılar......
Bu güzel düşünce ve dilekleriniz içinde benden size teşekkürler....

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Serkan Bey,
forumun her yerinde "Özel Mesaj veya Email ile Excel veya Access sorusu sormayın" şeklinde uyarılara rağmen (En dikkat çeken uyarı da Özel Mesaj ekranının hemen üstünde yer aldığı halde);
Günde 3-4 tane Özel mesaj ile sorulmuş Excel sorusu ile karşılaşsaydınız halinizi düşünemiyorum.

Ben ne mi yapıyorum?
:hihoho::hihoho::hihoho:

Gülüyorum ağlanacak halime!

En ilginç olanlarda foruma sorup Özel Mesaj ile sorusuna link verenler.
O zaman Özel Mesaj ile soru sormamış oluyorlar ya:hiho:

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Sn Hüseyin bey, Kusura bakmayın ben bu konularda biraz agresifim. Birşeyler yazayım desem daha kötü olacak. Bu tip Üyelere Yukarıdaki uyarı demekden de sıkıldım onun için arada kafa atıyorum.. Bende paylaşım sitelerinde Adminlik S.Modluk yaptım, Durumunuzu fazlasıyla tahmin edebiliyorum.. Sadece siz değil Sn Levent beyde Sn Uzman hocalarımızda aynı durumda..

Sözlerimi şu şekilde bitirmek istiyorum..
Buda gelir buda geçer.. alışmalıyız.. dayanmalıyız..:tongue:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn Serkan bey

Paylaşım sitelerinde yöneticilik yaptığınıza göre mutlaka bilirsiniz bu iş ciddi sabır ister.
İnsanlarımızda forum kültürü oluşana kadar mücadele etmekten başka şansımız yok maalesef. Biz burada birazda bu kültürün oluşması için gayret sarfediyoruz öyle değilmi.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Sn Serkan bey

Paylaşım sitelerinde yöneticilik yaptığınıza göre mutlaka bilirsiniz bu iş ciddi sabır ister.
İnsanlarımızda forum kültürü oluşana kadar mücadele etmekten başka şansımız yok maalesef. Biz burada birazda bu kültürün oluşması için gayret sarfediyoruz öyle değilmi.
Haklısınız Sn Levent bey, ALLAH hepimize Sabır versin..

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003, Türkçe
linkler neden ölüyor_?

arkadaşlar siteye saldırı yapılmadan önce linkler gayet güzel çalışmaktaydı. lakin siteye saldırı olduktan sonra linklerde çoğu zaman sorun çıkıyor. bunun önüne nasıl geçebiliriz_? bu konuda neler yapılmalı_?

Ayhan Ercan

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365- Türkçe
Excel Vers. ve Dili
excell 2002 turkçe
Kırık linklerin olduğu mesajları silemezmiyiz ? Forum kullanımı düzensiz bir hal almış. İyi çalışmalar dileğimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...